Nauczyciele nagrodzeni

Dzień Nauczyciela, czyli Dzień Edukacji Narodowej, to czas, kiedy swoje święto obchodzą wszyscy Ci, którzy na co dzień stają przed trudnym zadaniem jakim jest przekazanie wiedzy. W tym dniu życzenia i gratulacje dla 220 nauczycieli, dyrektorów i pracowników oświaty złożyła wójt gminy Teresa Mazurek.

Dzień Nauczyciela, czyli Dzień Edukacji Narodowej, to czas, kiedy swoje święto obchodzą wszyscy Ci, którzy na co dzień stają przed trudnym zadaniem jakim jest przekazanie wiedzy. W tym dniu życzenia i gratulacje dla 220 nauczycieli, dyrektorów i pracowników oświaty złożyła wójt gminy Teresa Mazurek.

– Dziękujemy za wielki trud włożony w kształcenie naszych dzieci oraz kształtowanie ich postaw etycznych, moralnych oraz patriotycznych, a także za przekazywanie pozytywnych wzorców. To dzięki Państwa zaangażowaniu możliwe są liczne sukcesy uczniów oraz rozwój naszych szkół. Z dumą możemy powiedzieć, że w placówkach oświatowych gminy Świdnica pracują znakomici nauczyciele i wychowawcy. Życzymy wszystkim pedagogom i pracownikom oświaty, abyście Państwo w pełni realizowali swoje plany życiowe i zawodowe, by Wasz trud był doceniany, by uczniowie kochali swoją szkołę, a Was darzyli należnym szacunkiem – mówiła wójt Teresa Mazurek.

Na ręce zebranych, wójt Teresa Mazurek, w asyście dyrektor GZO Marii Jaworskiej, wiceprzewodniczącego Rady Gminy Świdnica Janusza Marudy i przew. komisji oświaty, kultury, sportu i turystyki Zbigniewa Karnowskiego złożyła życzenia wraz z podziękowaniami za trud pracy dydaktyczno-wychowawczej, wręczając kwiaty i okolicznościowe dyplomy. Doroczne spotkanie w sali narad Urzędu Gminy Świdnica było również okazją do wyróżnienia dyrektorów i nauczycieli, którzy w tym roku wykazali się szczególnymi osiągnięciami w pracy zawodowej. Nagrodą Wójta Gminy w 2015 roku uhonorowani zostali:

Nagrodą Wójta Gminy w 2015 roku uhonorowani zostali:

Dyrektorzy: Agata Malik SP w Bystrzycy Górnej, Alicja Lasocka SP im. Jana Pawła II w Grodziszczu, Elżbieta Dolińska SP w Lutomi Dolnej, Małgorzata Urbanek SP w Mokrzeszowie, Krystyna Kwaśnik SP im. L. Wawrzyńskiej w Witoszowie Dolnym, Ewa Wasilenia Przedszkole im. Bajkowa Dolinka w Pszennie, Renata Piotrowska Przedszkole w Witoszowie Dolnym, Elżbieta Marcińska Gimnazjum im Unii Europejskiej w Lutomi Dolnej, Zbigniew Janus Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Pszennie, Piotr Dubiel Gimnazjum im. Książąt Świdnickich w Witoszowie Dolnym.

Nauczyciele: Kinga Twardak SP w Bystrzycy Górnej, Ewelina Jezierska-Burdek SP im. Jana Pawła II w Grodziszczu, Anna Szubert SP w Lutomi Dolnej, Małgorzata Maruszewska SP w Lutomi Dolnej, Beata Sosnowska SP Mokrzeszów, Edyta Jesionek-Skoczylas SP w Pszennie, Dorota Sierzputowska SP w Pszennie, Dorota Nowakowska SP w Witoszowie Dolnym, Ryszard Mydłowski Gimnazjum w Lutomi Dolnej, Agnieszka Malczewska Gimnazjum w Witoszowie Dolnym, Dorota Grzeszczuk Gimnazjum w Witoszowie Dolnym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *