Narkotyki w sklepie z odżywkami

policja1

policja25-letniego mężczyznę prowadzącego sklep z odżywkami, u którego znaleziono 25 gram amfetaminy zatrzymali dzierżoniowscy policjanci. Do zdarzenia doszło w środę 16 maja. Mężczyźnie za posiadanie środków odurzających grozi teraz kara do trzech lat pozbawienia wolności.

25-letniego mężczyznę prowadzącego sklep z odżywkami, u którego znaleziono 25 gram amfetaminy zatrzymali dzierżoniowscy policjanci. Do zdarzenia doszło w środę 16 maja. Mężczyźnie za posiadanie środków odurzających grozi teraz kara do trzech lat pozbawienia wolności.policja1

Od pewnego czasu do funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie dochodziły sygnały, że w jednym ze sklepów z odżywkami dla sportowców, oprócz tych suplementów właściciel posiada również środki odurzające. 16 maja policjanci przystąpili do weryfikacji tych informacji, w trakcie której zatrzymali 25-letniego właściciela sklepu. W toku przeszukania zabezpieczono 25 gram amfetaminy.

Postępowanie mające na celu ustalenie, skąd pochodzą narkotyki, komu były udostępniane oraz jakie sprawca osiągnął z tego profity prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie pod nadzorem miejscowej prokuratury.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności, a w przypadku gdy przedmiotem przestępstwa jest znaczna ilość narkotyków, nawet do ośmiu lat pozbawienia wolności. Wprowadzanie do obrotu narkotyków zagrożone jest karą do ośmiu lat pozbawienia wolności. Jeśli podejrzany zajmował się ich dystrybucją, kara ta może wynieść nawet 10 lat.

td-24.pl/ 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *