Napadli, bo alkohol jest za drogi

alkohol

alkoholWałbrzych.Zamaskowani weszli do sklepu przy ul. 1-go Maja w Wałbrzychu. Z lady zabrali dwie kasy z całodziennym utargiem i szybko opuścili sklep. Jak się potem okazało, dwaj złodzieje chcieli urządzić imprezę. Kradli, bo potrzebowali na alkohol, który ich zdaniem jest za drogi.

alkoholChcieli urządzić imprezę, a alkohol teraz jest taki drogi. Tak tłumaczyło się dwóch mężczyzn zatrzymanych przez wałbrzyskich policjantów. Obaj panowie podejrzewani byli o kradzież dwóch kas fiskalnych z zawartością 10 tysięcy złotych, która miała miejsce w poniedziałek. Teraz tłumaczyć się będą przed Sądem. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

We wtorek sprawców zatrzymali funkcjonariusze Zespołu do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

-Policjanci z wałbrzyskiej „czwórki” podstawie rozpoznania lokalnego środowiska, wytypowali sprawców kradzieży. Zatrzymano dwóch mężczyzn wieku 23 i 30 lat. W czasie przesłuchania obaj przyznali się do kradzieży. Potrzebowali pieniędzy na urządzenie imprezy. Obaj nigdzie nie pracują, a alkohol teraz jest taki drogi – opowiada nadkom. Magdalena Korościk, z Zespołu Komunikacji Społecznej KMP w Wałbrzychu.

http://nww24.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *