Największe na Dolnym Śląsku Centrum Dekoracji

Świetna lokalizacja, nowoczesny budek, ogromny wybór produktów – właśnie tym charakteryzuje się niedawno otwarte Centrum Dekoracji. Dzięki nowej lokalizacji i pięknemu oświetleniu sklepu Dekoria nie przeoczy żaden kierowca.

W tym roku otworzyliśmy zupełnie nowe, największe na Dolnym Śląsku Centrum Dekoracji w Świdnicy, gdzie na powierzchni 3000m2 oferujemy nie tylko kilkadziesiąt tysięcy produktów z ponad 500 tkanin dekoracyjnych, ale również artykuły dekoracyjne i unikatowe meble. Naszym dużym atutem jest bardzo dobra lokalizacja – Dekoria Centrum mieści się przy drodze krajowej nr 35 (Wrocław-Wałbrzych) – mówią pracownicy sklepu.

Nowy salon sprzedaży charakteryzuje się nowoczesnym budynkiem i wyposażeniem. Dodatkowo nowy asortyment i nowy układ ekspozycji stanowi o unikalnym charakterze sklepu. Oprócz dekoracji i mebli Dekoria specjalizuje się w szyciu tekstyliów domowych na wymiar. Zasłony, firany i rolety rzymskie to główne produkty sklepu dostępne spośród kilkuset tkanin.

Nowy sklep wita kącikiem kawowym i strefą dla dzieci. Dotykowe multimedialne infokioski prezentują szeroką gamę produktów dostępnych na zamówienie.

ZAPRASZAMY DO NOWEJ LOKALIZACJI;
Dekoria przy ul. Szarych Szeregów 22, 58-100 Świdnica jest otwarty w nowych godzinach: od poniedziałku do piątku od 10:00 – 19:00, a w soboty od 10:00 – 16:00.

Sprawdź aktualne informacje dotyczące promocji na facebooku lub na www.centrumdekoria.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *