Najpiękniejsze projekty tej jesieni!

domyJesienna, wyjątkowa kolekcja projektów domów jednorodzinnych z oferty Pracowni Projektowej ARCHIPELAG jest już w sprzedaży! 500 różnorodnych propozycji, w tym wiele nowości, domów nietuzinkowych, dbających o ekologię i komfort użytkowy mieszkańców.

Jesienna, wyjątkowa kolekcja projektów domów jednorodzinnych z oferty Pracowni Projektowej ARCHIPELAG jest już w sprzedaży! 500 różnorodnych propozycji, w tym wiele nowości, domów nietuzinkowych, dbających o ekologię i komfort użytkowy mieszkańców.

 

domyJesienna kolekcja projektów domów jednorodzinnych z oferty Pracowni Projektowej ARCHIPELAG składa się z propozycji cieszących się dużym uznaniem wśród budujących – wybieranych zarówno ze względu na estetykę zewnętrzną budynków, funkcjonalne rozwiązania wewnątrz nich, wielkość budynków, różną liczbę kondygnacji oraz wielość nowoczesnych rozwiązań, takich jak kolektory słoneczne, pompy ciepła czy wentylacja mechaniczna z rekuperacją, pozwalających uzyskać pożądane parametry cieplne. W katalogu „Najpiękniejsze projekty domów Archipelag” znalazło się aż 500 propozycji, w tym wiele nowości, domów nietuzinkowych, dbających o ekologię i wygodę mieszkańców.

Warto wiedzieć, że wszystkie projekty dostępne w ofercie pracowni spełniają wysokie wymagania dotyczące energooszczędności, duża część zaś proponowana jest w wersjach wysoko energooszczędnych. Wybierając projekt przyszłego domu warto zatem zwrócić uwagę na proponowaną przez ARCHIPELAG jakość – dokumentacji i doradztwa (dostępnego podczas całego procesu inwestycyjnego w ramach członkostwa w klubie „Budujący Partner”).

W wydaniu półrocznym katalogu, całości dopełnia zestaw artykułów dotyczących technologii i materiałów budowlanych oraz usług finansowych przygotowany przez firmy wiodące w tych dziedzinach.

„Najpiękniejsze projekty domów Archipelag” – półrocznik z 500 projektami domów jednorodzinnych, z płytą DVD (z multimedialnym katalogiem i poradnikiem dla budujących), wydawany przez Pracownię Projektową ARCHIPELAG, cena 19.90 PLN, dostępny w dobrych punktach sprzedaży prasy w całym kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *