Najdokładniejsze badanie wzroku w salonie optycznym Glass

Zapraszamy do nowoczesnego salonu optycznego Glass w centrum Świdnicy przy ul. Długiej 1, który zapewnia przełomowe spojrzenie na korekcję i ochronę wzroku.

Oferujemy profesjonalne badanie optometryczne na najbardziej zaawansowanym sprzęcie. Jako jedyny salon optyczny na naszym terenie posiadamy skaner DNEye. Takie badanie gwarantuje najlepszą korekcję wzroku. Przy współpracy z firmą Rodenstock, projektując zarówno szkła jednoogniskowe, biurowe, przeciwsłoneczne, jak i progresywne, uwzględniamy biometryczny model oka. Jest to szczególnie istotne dla osób, które mają astygmatyzm oraz potrzebują okularów progresywnych. Przy tak zaawansowanych konstrukcjach szkieł dokładność pomiarów oraz precyzja wykonania są kluczowe dla komfortowego i wyraźnego widzenia. Badanie jest bezpłatne dla osób, które wykonają u nas okulary.

Po badaniu wykonywany jest również dodatkowy pomiar w wybranych oprawach okularowych za pomocą urządzenia ImpressionIST®.  Umożliwia ono najdokładniejszy montaż soczewek na podstawie szeregu parametrów, takich jak: rozstaw źrenic, wysokość montażu, zakrzywienie oprawy, kąt pantoskopowy, odległość soczewki od oka. Dzięki temu możemy zapewnić, że każdy z naszych pacjentów otrzymuje pełną gwarancję dobrego widzenia w dobranych przez nas okularach.

Znajdą Państwo u nas oryginalne kolekcje największych domów mody, takich jak: Prada, Burberry, Linda Farrow Michael Kors, Versace, Dolce&Gabbana, Tommy Hilfiger, Carrera, Calvin Klein, Marc O’Polo, Vogue, Ray-Ban i wiele innych.

Zapraszamy do naszego salonu i gabinetu optometrycznego. W związku z obecną sytuacją badanie wzroku przeprowadzamy w bezpiecznych warunkach z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Wizyty mogą Państwo umawiać telefonicznie lub online.

GLASS – Nowoczesny salon optyczny
Ul. Długa 1, Świdnica
www.glassoptyk.pl
Tel. 780 058 716
Mail: swidnica@glassoptyk.pl
Facebook: GLASSoptykInstagram: Glassoptyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *