Nabór do grupy integracyjnej w Bajkowym Domku

Zapraszamy wszystkie dzieci powyżej 3 roku życia do grupy integracyjnej w Niepublicznym Przedszkolu „Bajkowy Domek”. Trwa nabór do nowej siedziby przy Al. Niepodległości 14 (dawny budynek Domu Nauczyciela).

Do grupy przyjmujemy dzieci posiadające orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego, jak i dzieci nie mające żadnych problemów rozwojowych – mówi kadra przedszkola. Pierwszeństwo mają dzieci ze stwierdzoną niepełnosprawnością: autyzm, zespół Aspergera. – Istotne jest osiągnięcie przez dziecko niepełnosprawne takiego stopnia samodzielności i rozwoju społeczno-emocjonalnego, który umożliwia współpracę z innymi dziećmi i nauczycielami.

Zespół do spraw integracji w Niepublicznym Przedszkolu Artystycznym „Bajkowy Domek” będzie się składać z dyrektora przedszkola, specjalistów, nauczyciela wspierającego zatrudnionego w oddziale integracyjnym, nauczycieli wychowania przedszkolnego zatrudnionych w oddziale integracyjnym.

Przedszkole zapewnia dobrą opiekę i edukację dzieci, dbałość o wszechstronny rozwój wychowanków, wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, współpracę z rodzicami, grupę do 12 osób, stałą opiekę specjalistów.

Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza rekrutacji on-line znajdującego się na stronie www.bajkowydomek.net.

artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *