Na szczęście nikomu ręki nie urwało

policja1

policja3Spokojnie minęła noc sylwestrowa w Wałbrzychu i okolicach. Policjanci tym razem nie mieli zbyt wiele pracy, a sen z powiek spędzali im jedynie nietrzeźwi kierowcy. Jedną kobietę zatrzymano gdy jechała po pijaku, mając 2,75 prom. alkoholu.
Spokojnie minęła noc sylwestrowa w Wałbrzychu i okolicach. Policjanci tym razem nie mieli zbyt wiele pracy, a sen z powiek spędzali im jedynie nietrzeźwi kierowcy. Jedną kobietę zatrzymano gdy jechała po pijaku, mając 2,75 prom. alkoholu.
policja1
Zatrzymano ją już w Nowy Rok o 19:30. Nie wiadomo czy była „wczorajsza”, czy może sylwestrowe szaleństwa nieco się przeciągnęły. Faktem jest, że kierująca miała aż 2,75 prom. alkoholu w wydychanym powietrzu i nie była w stanie dalej jechać. Dla niej 2013 rok zaczął się od niemiłego spotkania z policjantami. Dodajmy, że mundurowi w Sylwestra zatrzymali „tylko” 6 nietrzeźwych kierowców.

Jak mówią policjanci ostatnia noc starego roku była wyjątkowo spokojna. Grzecznie bawiliśmy się na prywatkach i zorganizowanych imprezach w lokalach. Nawet przy odpalaniu fajerwerków byliśmy bardzo ostrożni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *