Na remis z Żarowem

poloniasparing

poloniasparingZa piłkarzami Polonii-Stali Świdnica trzecia gra kontrolna przed startem rundy wiosennej. W środę w Świdnicy biało-zieloni zmierzyli się beniaminkiem IV ligi Zjednoczonymi PCO Żarów. Po zaciętym meczu padł remis 3:3.

 Za piłkarzami Polonii-Stali Świdnica trzecia gra kontrolna przed startem rundy wiosennej. W środę w Świdnicy biało-zieloni zmierzyli się beniaminkiem IV ligi Zjednoczonymi PCO Żarów. Po zaciętym meczu padł remis 3:3.

Prowadzenie objęli goście. Strzałem z czterdziestu metrów z rzutu wolnego Amina Stitou zaskoczył Krzysztof Goździejewski. Jeszcze p;rzed przerwą Polonia-Stal odpowiedziała trzem a golami. Na listę strzelców wpisali się Mateusz Jaros, Jan Rytko i Szymon Borowy. poloniasparing

Po zmianie stron strzelali już tylko żarowianie, a konkretnie Tomasz Rudnik i Damian Uszczyk.

Przypomnijmy, że dwa poprzednie sparingi Polonii-Stali zakończyły się zwycięstwami: 3:1 z Sokołem Wielka Lipa i 2:1 z AKS-em Strzegom. Dla Zjednoczonych PCO była to druga gra, wcześniej zremisowali 1:1 z Polonią Środa Śląska.

Świdniczanie wystąpili w mocno eksperymentalnym składzie. – Chciałem, żeby zagrali przede wszystkim ci chłopcy, którzy dotąd nie mieli wiele okazji do pokazania swoich umiejętności. Zagrało wielu zawodników z drużyny rezerw, ale też Bartek Kot, który z powodu studiów nie mógł grać w soboty – mówi Marcin Morawski, trener Polonii-Stali.

W sobotę, 7 stycznia świdniczanie zmierzą się z KP Brzeg Dolny. Początek meczu w Świdnicy o godzinie 10.00.

(ram)

{fcomment}

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *