Na Lidera z… manekinem

Tego jeszcze na meczu piłki ręcznej w Świdnicy nie było. Popularna zabawa Mannequin Challenge z udziałem wszystkich zgromadzonych w hali będzie dodatkową atrakcją meczu osiemnastej kolejki II ligi. Kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa ŚKPR Świdnica podejmie Lidera Swarzędz. Emocji i dobrej zabawy z pewnością nie zabraknie. Początek wydarzenia w sobotę, 25 lutego o godzinie 18.00 w hali na osiedlu Zawiszów.

Na czym polega Mannequin Challenge? Idea jest bardzo prosta. Na umówiony sygnał wszyscy biorący udział w zabawie zastygają w bezruchu. Trwają tak kilkadziesiąt sekund, do czasu, gdy happening zostanie zarejestrowany na kamerze. Potem „manekiny odżywają, życie toczy się dalej”, a efektem w postaci filmu organizatorzy chwalą się w internecie. Publikując film rzuca się wyzwanie innym i… czeka na efekty kolejnego mannequin challenge. ŚKPR Świdnica otrzymał nominację od koszykarzy Prakto Polonia Świdnica i portalu Aktywna Świdnica.

Po zabawie przyjdzie czas na emocje sportowe. Na drodze ŚKPR-u po siedemnaste zwycięstwo w osiemnastym  meczu w tym sezonie stanie Lider Swarzędz. Zespól  rywali występuje w II lidze od sezonu 2013/14. Jako beniaminek zajął bardzo dobre piąte miejsce. Sezony 2014/15 i 2015/16 nie były już tak udane. Szczypiorniści ze Swarzędza meldowali się na dziesiątej lokacie w stawce dwunastu drużyn. W bieżących rozgrywkach Lider spisuje się podobnie i aktualnie plasuje się na ósmym miejscu. W Świdnicy Lider będzie chciał powalczyć o przerwanie serii pięciu porażek z rzędu. W pierwszym spotkaniu obu zespołów ŚKPR wygrał na wyjeździe 30:20.

CO: Mecz II ligi piłki ręcznej: ŚKPR Świdnica – Lider Swarzędz

KIEDY: Sobota, 25.02.2017, godzina 18.00

GDZIE: hala na osiedlu Zawiszów, ul. Galla Anonima 1

BILETY: 5 zł – normalny, dzieci i młodzież do 18 lat – wstęp wolny

Kolejka 18, 2017-02-25/26, sobota/niedziela
IIM1/120 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego – MKS Zagłębie II Lubin S.A
IIM1/121 SPR Bór Oborniki Śląskie – LKS OSiR Komprachcice
IIM1/122 MKS Żagiew Dzierżoniów – SKS Orlik Brzeg
IIM1/123 ŚKPR Świdnica – UKS Lider Swarzędz
IIM1/124 Tęcza Kościan – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
IIM1/125 SSRiR Start Konin – TS Zew Świebodzin
IIM1/126 MKST Astra Nowa Sól – SKF KPR Sparta Oborniki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *