Mroczny Rycerz już jutro

Świebodziice zapraszają na seans filmowy pod gołym niebem. W piątek, 7 sierpnia, Rynek zamieni się w niecodzienną salę kinową.

Świebodzice zapraszają na seans filmowy pod gołym niebem. W piątek, 7 sierpnia, Rynek zamieni się w niecodzienną salę kinową.

 

 

Przy wschodniej pierzei stanie potężny ekran, a przed nim ustawionych będzie ok. 250 wygodnych leżaków. W tak wspaniałych „okolicznościach przyrody” będziemy mogli zobaczyć film o przygodach Batmana – Mroczny Rycerz.

Na seans pod chmurką zaprasza Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz, który zaprosił do nas Objazdowe Kino Allegro. To cykl darmowych, weekendowych pokazów letnich, trwających od lipca do września 2015. W całej Polsce zaplanowano 33 emisje, w trakcie których, poza pokazem filmowym, przewidziane są dodatkowe atrakcje (rabaty, specjalne promocje, popcorn, napoje, itp.)

Biletem wstępu na piątkowy seans jest specjalna aplikacja Allegro, pobrana na telefon, dzięki której będzie można odebrać kupon o wartości 20 zł na mobilne zakupy, kupić popcorn za 1 zł czy kultowy produkt z filmu – w naszym przypadku będzie to fantastyczny batmobil czyli jeden z pojazdów Batmana.

Aplikację na telefon można pobrać ze strony www.kino.allegro.pl  

Jednocześnie informujemy, że w tym dniu będą występowały utrudnienia w komunikacji w centrum miasta. Prosimy o nieparkowanie aut na pierzei wschodniej Rynku (wejście do ratusza), po obu stronach ulicy – ta część będzie już od rana wyłączona z ruchu kołowego.

Seans filmowy zakończy się około północy , co naruszy nieco godziny ciszy nocnej – za co z góry przepraszamy mieszkańców Rynku. Mamy jednak nadzieję, że tak niecodzienne i jednorazowe wydarzenie przyjmą Państwo z wyrozumiałością.

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych (silny wiatr, deszcz itd.), seans będzie odwołany, ale to nam chyba nie grozi. W piątek synoptycy przewidują na Dolnym Śląsku rekordową temperaturę, 36 a nawet 38 stopni Celsjusza, zatem czeka nas ciepły, letni wieczór, pełen filmowych atrakcji.

Gorąco zapraszamy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *