Monitoring wkopał złodziejkę

policjaPołakomiła się na cudzy portfel, nie wiedząc, że w sklepie jest monitoring. Dzierżoniowscy policjanci zatrzymali 40-letnią kobietę, która ze sklepowej lady ukradła portfel wraz z pieniędzmi.

Połakomiła się na cudzy portfel, nie wiedząc, że w sklepie jest monitoring. Dzierżoniowscy policjanci zatrzymali 40-letnią kobietę, która ze sklepowej lady ukradła portfel wraz z pieniędzmi.policja3

W poniedziałek, 18 marca dzierżoniowianka poszła na zakupy do sklepu na osiedlu Błękitnym . Tam, po zapłaceniu i zapakowaniu zakupów pozostawiła na ladzie portfel. Kiedy zorientowała się, co się stało, wróciła do sklepu. To zajęło jej zaledwie kilka minut. Ale portfela już nie było. Niezwłocznie zawiadomiła o tym fakcie policję. Policjanci sprawdzili zapis monitoringu, po czym przystąpili do poszukiwań na osiedlu. Po chwili zatrzymali kobietę odpowiadającą rysopisowi z zapisu wideo. W toku dalszych czynności okazało się, że sprawczyni kradzieży to 40-letnia mieszkanka Dzierżoniowa. Wartość skradzionego mienia, które w całości zostało odzyskane i zwrócone prawowitej właścicielce wynosi ponad 250 zł. Za kradzież grozi teraz 40-latce do pięciu lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *