Młodzi ponownie na scenie

bino

binoKrew, krzyk, złość i pytania pozostające bez odpowiedzi. Przypominamy, że już jutro na świdnickiej scenie teatralnej ponownie zostanie wystawiony spektakl „2202: Dwadzieścia Dwa Zero Dwa BEZ PRZECINKA” w wykonaniu Młodzieżowej Grupy Teatralnej „Teatr Binominis”.

Krew, krzyk, złość i pytania pozostające bez odpowiedzi. Przypominamy, że już jutro na świdnickiej scenie teatralnej ponownie zostanie wystawiony spektakl „2202: Dwadzieścia Dwa Zero Dwa BEZ PRZECINKA” w wykonaniu Młodzieżowej Grupy Teatralnej „Teatr Binominis”.

bino

Jego premiera miała miejsce 21 listopada 2014 roku w Świdnickim Ośrodku Kultury. Przypomnijmy, spektakl przedstawia granice ludzkiej świadomości i nieświadomości. Opisuje historię odczuć poszczególnych bohaterów podczas wybuchu II wojny światowej i stanu wojennego. Ma na celu przedstawienie widzom obrazu ludzkiej wytrzymałości, uczuć i miłości. Jest to dramat, który ma za zadanie wejście w głąb ludzkiego umysłu. Opowiada on o stratach, wzlotach i upadkach, pozwala kochać i…nienawidzić.

Tym razem spektakl zobaczymy 24 stycznia o godzinie 17.30 w sali teatralnej ŚOK. Wstęp wolny, ale istnieje możliwość rezerwacji miejsc. Spektakl jest dozwolony od 15. roku życia.

Tekst i reżyseria: Michał Machowski
Obsada: Paweł Szpakiewicz, Weronika Urbanowicz, Krzysztof Kwiatkowski, Alicja Błażejowska, Natalia Witkowska, Michał Machowski oraz dwie nowe osoby: Remigiusz Zubek i Bartosz Szydelko.
Muzyka: Michał Aulich
Scenografia, Światła: Michał Machowski
Inspicjent: Paulina Pepera

Patronem Honorowym spektaklu jest Poseł na Sejm RP Teresa Świło, a medialne wydarzeniu patronuje m.in. redakcja Wiadomości Świdnickich.

(bfg), foto Wiktor Bąkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *