Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych

karetka

karetkaDwie kobiety potrącono na przejściu dla pieszych tuż przed skrzyżowaniem ulic Kościuszki i Świdnickiej w czwartek 6 grudnia przed godz. 6.50 rano. W wyniku doznanych obrażeń, jedna z nich zmarła.

 

Dwie kobiety potrącono na przejściu dla pieszych tuż przed skrzyżowaniem ulic Kościuszki i Świdnickiej w czwartek 6 grudnia przed godz. 6.50 rano. W wyniku doznanych obrażeń, jedna z nich zmarła.karetka

Jak ustalili dzierżoniowscy policjanci, 61-letni mieszkaniec Pieszyc, kierując samochodem marki Nissan, na ul. Kościuszki tuż przed skrzyżowaniem z ul. Świdnicką, potrącił przechodzące przez przejście dla pieszych dwie kobiety. Jedna z nich, 76-letnia mieszkanka Dzierżoniowa, w wyniku doznanych obrażeń zmarła. Druga, 82-letnia dzierżoniowianka, doznała stłuczenia biodra i po opatrzeniu w szpitalu została zwolniona do domu.

Kierujący samochodem Nissan w momencie wypadku drogowego był trzeźwy. W chwili obecnej trwają czynności mające na celu dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności wypadku drogowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *