Medal z Kataru w Świdnicy (FOTO)

trener

trenerMożna było dotknąć, zrobić zdjęcie, a nawet zawisić sobie na szyi. Brązowy medal Mistrzostw Świata w piłce ręcznej przywiózł do Świdnicy Jacek Będzikowski, drugi trener reprezentacji Polski szczypiornistów. Pochodzący z Dolnego Śląska szkoleniowiec spotkał się w czwartek z młodzieżą z dwóch świdnickich gimnazjów nr 3 i 4.

 

Można było dotknąć, zrobić zdjęcie, a nawet zawisić sobie na szyi. Brązowy medal Mistrzostw Świata w piłce ręcznej przywiózł do Świdnicy Jacek Będzikowski, drugi trener reprezentacji Polski szczypiornistów. Pochodzący z Dolnego Śląska szkoleniowiec spotkał się w czwartek z młodzieżą z dwóch świdnickich gimnazjów nr 3 i 4.

Będzikowski rozpoczął swoją wizytę w Świdnicy od Gimnazjum nr 3. Przy współpracy ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce oraz Świdnickim Klubem Piłki Ręcznej 2 szkole działa Gimnazjalny Ośrodek Piłki Ręcznej, więc młodzież była szczególnie zainteresowana tak spotkaniem z trenerem, jak i podziwianiem trofeum. W trakcie spotkania wspólnie oglądano dogrywkę meczu o trzecie miejsce Polska – Hiszpania. Potem Będzikowski opowiadał o kulisach turnieju w Katarze, jak również o „kuchni” pracy trenera reprezentacji. trener

Warto wspomnieć, że trener polskich piłkarzy ręcznych gościł w szkole już po raz kolejny. Przed rokiem poprowadził pokazowy trening dla młodych adeptów handballu. Przyznany w czwartek przez dyrekcję szkoły tytuł „Przyjaciela Szkoły” nie był więc zwykłą kurtuazją, ale docenieniem faktycznego zaangażowania. Będzikowski przyjął akt nadania tytułu z rąk dyrektor Iwony Kasprzyk.

)ram, foto Wiktor Bąkiewicz)

{gallery}galerie/150226trener{/gallery}

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *