Mężczyzna spłonął w samochodzie

ddzcar

ddzcarDzierżoniów – Pieszyce.Do tragicznego wypadku doszło w nocy z 8 na 9 maja kilka minut po północy na drodze Dzierżoniów – Pieszyce. Z niewyjaśnionych przyczyn zapalił się samochód marki Daewoo Lanos. Na miejscu zginął jego kierowca, 56-letni mężczyzna.

Dzierżoniów – Pieszyce.Do tragicznego wypadku doszło w nocy z 8 na 9 maja kilka minut po północy na drodze Dzierżoniów – Pieszyce. Z niewyjaśnionych przyczyn zapalił się samochód marki Daewoo Lanos. Na miejscu zginął jego kierowca, 56-letni mężczyzna.ddzcar

Jak ustalili na miejscu zdarzenia bielawscy policjanci, samochód Daewoo Lanos 9 maja około godziny 0.00 jechał z Dzierżoniowa do Pieszyc. W pewnym momencie pojazd zaczął się palić, a kierowca zjechał na pobocze. Samochód uległ całkowitemu spaleniu. Wewnątrz pojazdu na miejscu kierowcy znajdowały się zwłoki 56-letniego mężczyzny.

W wyniku przeprowadzonych czynności wykluczono, aby samochód brał udział w zdarzeniu drogowym. Nie stwierdzono również działania osób trzecich. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji. Zabezpieczony został również samochód z uwagi na powołanie biegłych z zakresu mechaniki samochodowej i pożarnictwa. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Bielawie pod nadzorem dzierżoniowskiej prokuratury.

td-24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *