Matematyka dla dzieci i dorosłych

konkurs 02

konkurs 02Szkoła Podstawowa nr 105 w Świdnicy zaprasza uczniów klas IV –V ze szkół podstawowych w Świdnicy wraz z rodzicami lub opiekunami do wzięcia udziału w IV Świdnickim Rodzinnym Konkursie Matematycznym.

Szkoła Podstawowa nr 105 w Świdnicy zaprasza uczniów klas IV –V ze szkół podstawowych w Świdnicy wraz z rodzicami lub opiekunami do wzięcia udziału w IV Świdnickim Rodzinnym Konkursie Matematycznym. konkurs 02

 

Wspólna matematyczna zabawa podzielona zostanie na dwa etapy. Pierwszy etap odbędzie się 11 marca o godz. 16.30. To część pisemna, w której nastąpi wyłonienie 10 drużyn do finału. Drugi etap czyli współzawodnictwo drużynowe odbędzie się 15 kwietnia o godz. 16.30.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie prosimy o dostarczenie karty zgłoszeniowej do sekretariatu SP 105, przesłanie faxem lub elektronicznie na pocztę sekretariatu szkoły SP 105 – informują organizatorzy. Regulamin oraz kartę zgłoszeniową można pobrać ze strony internetowej(zakładka informacje/informacje i komunikaty)  lub z sekretariatu SP 105.

Zgłoszenia przyjmowane są do 05.03.2015r. Na zwycięzców czekają cenne nagrody i dobra zabawa.

(bfg), fot. Wiktor Bąkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *