Marycha ich wkopała

gandzia

gandziaWałbrzyscy policjanci przejęli blisko 2,5 kg marihuany i zatrzymali dwóch dilerów! Wartość rynkowa narkotyku to ponad 80 tys. zł. A zaczęło się niewinnie od rutynowej kontroli drogowej.

Wałbrzyscy policjanci przejęli blisko 2,5 kg marihuany i zatrzymali dwóch dilerów! Wartość rynkowa narkotyku to ponad 80 tys. zł. A zaczęło się niewinnie od rutynowej kontroli drogowej.gandzia

Mundurowi zatrzymując w ubiegły piątek na ulicach Wałbrzycha samochód nawet nie przypuszczali, że „trafią” handlarzy narkotyków. Po sprawdzeniu papierów kierowcy, 31-letniego mieszkańca Wrocławia, policjanci poczuli w aucie charakterystyczną woń „zioła”. Okazało się, że mężczyzna ukrył w oponie koła zapasowego ponad 1,2 kg marihuany. Ale to jeszcze nie wszystko. W jego mieszkaniu w stolicy Dolnego Śląska wałbrzyscy policjanci ujawnili drugie tyle suszu i zatrzymali dodatkowo 29-latka. Obu mężczyznom przedstawiono zarzut posiadania i handlu narkotykami. Grozi im do 8 lat więzienia. Wartość rynkowa przejętej marihuany to ponad 80 tys. zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *