Margaret zagra w Świdnicy

10 stycznia 2016, blisko 80 wolontariuszy, wyposażonych w puszki WOŚP będzie zbierać pieniądze na ulicach Świdnicy. Przy ogromnym wsparciu ze strony władz miasta sztab organizowany przez Świdnicki Ośrodek Kultury po raz kolejny łączy siły z Galerią Świdnicką, gdzie dobędzie się 24. Finał orkiestry. W tym roku na pewno największą niespodzianką będzie koncert MARGARET, który rozpocznie się o 18.00 i skończy tuż przed światełkiem, które puścimy do nieba równo o godzinie 20.00.

Margaret 4_3

Jednak to nie wszystko, bo jak zapewniają organizatorzy orkiestra to orkiestra. Od godziny 13.00 na scenie Galerii Świdnickiej zaprezentują się m.in. lokalne zespoły taneczne, czy kluby sportowe, nie zabraknie atrakcji dla dzieci, a całość wypełniać będą licytacje, z których dochód wspomoże Fundację Jurka Owsiaka. Największą atrakcją licytacji, dzięki hojności Krzysztofa Zaparta będzie lot balonem dla dwóch osób. Dodatkowo do wylicytowania będą Vouchery do restauracji świdnickich, bony na zabiegi kosmetyczne, bony na zakupy, kursy językowe, wyroby cukiernicze, dzieła sztuki oraz wiele innych przedmiotów przekazanych przez ludzi dobrej woli. Pełną listę tegorocznych darczyńców opublikujemy w przyszłym tygodniu, ponieważ wciąż napływają nowe zgłoszenia.

24. Finał WOŚP , którego hasło brzmi – Mierzymy wysoko! zbierać będzie środki na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. 120 tysięcy wolontariuszy WOŚP 10 stycznia 2016 roku wyjdzie na ulice nie tylko polskich miast, ale także zagra w kilkudziesięciu krajach na świecie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *