Maraton THOR3D. Wygraj bilety! (KONKURS)

Październikowy Maraton filmów THOR3D wyłącznie w sieci CINEMA3D! Fantastyczne filmy naszpikowane efektami specjalnymi, kultowej serii THOR w technologii 3D, do zobaczenia już 24 października podczas Maratonu Filmów THOR3D. Dla czytelników mamy bilety!

Jak fantastyczny może być wieczór spędzony w kinie? Wkrótce będzie okazja się o tym przekonać. Już 24 października, punktualnie o godzinie 20:00 we wszystkich kinach sieci CINEMA3D wystartuje Maraton filmów THOR3D, jedyny taki maraton w Polsce.

Naszpikowane efektami specjalnymi wydarzenie z trzema filmami kultowej serii Marvella o super bohaterze, rozpocznie się od projekcji pierwszej części filmem „THOR”. Potem na ekranie pojawi się jego kontynuacja „Thor Mroczny Świat”, a na deser tuż po północy widzowie zobaczą długo wyczekiwaną premierę „Thor: Ragnarok”.

Miłośników serii o super bohaterach z pewnością ucieszy fakt, że na maraton filmów Thor3D, została uruchomiona przedsprzedaż biletów, która umożliwia zakup biletów w niższej cenie. Należy się jednak śpieszyć, ponieważ przedsprzedaż potrwa do 8 października, w późniejszych terminach bilety będą do nabycia w normalnej cenie. Bilety w przedsprzedaży w cenie 30 zł do nabycia w kasach kin oraz w systemie online za pomocą serwisu www.cinema3d.pl Cena biletu po 8 października 35 zł.

KONKURS

Z tej okazji mamy dla naszych Czytelników konkurs, w którym można wygrać jedną podwójną wejściówkę! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Na jakiej mitologii oparty jest świat z filmów o Thorze?

Prawidłową odpowiedź należy do piątku 20.10. do godz. 11.00, przesłać na adres konkurs@swidnickie.pl w treści maila należy podać imię, nazwisko i numer telefonu.

Powodzenia!

 

Konkurs rozstrzygnięty,

bilety wygra pan Damian C.

Gratulujemy

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *