Maraton Grozy w Cinema3D (WYGRAJ BILETY)

W piątek, 7 września o 22:00 w CINEMA3D zdarzy się coś strasznego. Tej nocy zdarzy się maraton grozy podczas którego zobaczyć będzie można jedne z najstraszniejszych horrorów ostatnich lat.

Wszyscy fani kina grozy na pewno znają Jamesa Wana i jego „Obecność” która zapoczątkowała stworzenie przerażającego uniwersum filmów grozy. W dniu premiery kolejnego, najmroczniejszego filmu z serii kino CINEMA 3D w Świdnicy zaprasza na wyjątkową i straszną noc podczas której zobaczyć będzie można „Obecność” , „ Obecność 2” a także premierowo „Zakonnica”. W kinowym barze tradycyjnie czekać będzie wielka dolewka wybranego napoju.

OPISY FILMÓW:

OBECNOŚĆZanim powstało Amityville, było Harrisville. „Obecność” opowiada prawdziwą historię Eda i Lorraine Warrenów, światowej sławy badaczy zjawisk paranormalnych, którzy zostali wezwani przez rodzinę terroryzowaną na odludnej farmie przez mroczną zjawę. Zmuszeni do konfrontacji z potężnym demonem, Warrenowie stają przed najbardziej przerażającym przypadkiem w ich życiu.  

OBECNOŚĆ 2 Thriller paranormalny „Obecność 2” to ekranizacja kolejnego przypadku zaczerpniętego z archiwum spraw słynnych demonologów Eda i Lorraine Warrenów. Tym razem badacze udają się do północnego Londynu. W nękanym przez złośliwe duchy domu, w którym samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, przeprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw.

ZAKONNICA Kiedy młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, nękany zmorami z przeszłości ksiądz i nowicjuszka, która ma właśnie złożyć śluby zakonne, zostają wysłani przez Watykan, aby zbadać tę sprawę. Wspólnie odkrywają niechlubny sekret zakonu. Ryzykując nie tylko własnym życiem, ale też swą wiarą i duszami, stawiają czoła złowrogiej sile pod postacią tej samej demonicznej zakonnicy, która po raz pierwszy przerażała widzów w „Obecności 2”. Natomiast opactwo staje się straszliwym polem walki toczącej się między żywymi i potępieńcami.

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Mamy dla naszych Czytelników konkurs, w którym można wygrać jedną podwójną wejściówkę na Maraton Grozy w świdnickim Cinema3D! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Kto jest reżyserem filmu „Zakonnica”?

Prawidłową odpowiedź należy do środy 05.09 do godz. 18.00, przesłać na adres konkurs@swidnickie.pl w treści maila należy podać imię, nazwisko i numer telefonu.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *