Maciej Żurawski w Świdnicy?

poloniasparing

poloniasparingKolejny sparing Polonii-Stali Świdnica zaplanowano na sobotę, 21 lutego. O godzinie 12.00 na stadionie OSiR-u biało-zieloni zmierzą się piątym zespołem III ligi małopolsko-świętokrzyskiej Porońcem Poronin. W składzie zespołu z Podhala jest kilku ciekawych graczy, a absolutną gwiazdą jest Maciej Żurawski.

Kolejny sparing Polonii-Stali Świdnica zaplanowano na sobotę, 21 lutego. O godzinie 12.00 na stadionie OSiR-u biało-zieloni zmierzą się piątym zespołem III ligi małopolsko-świętokrzyskiej Porońcem Poronin. W składzie zespołu z Podhala jest kilku ciekawych graczy, a absolutną gwiazdą jest Maciej Żurawski. poloniasparing

39-letni były reprezentant Polski i zawodnik Wisły Kraków, Celticu Glasgow, Larissy i Omonii Nikozja wznowił karierę w 2014 roku. – Rywale będą przebywali na obozie w Dzierżoniowie. Z tego co wiemy na obozie ma też być Żurawski, jeśli więc nie wydarzy się nic niespodziewanego możemy się spodziewać, że zagra przeciwko naszej drużynie – mówi Mateusz Dzień vel Rakoczy, dyrektor Polonii-Stali.

 

(ram)

{fcomment}

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *