Lotte Wedel w Świdnicy

lotte1

lotte1Świdnicę odwiedzili przedstawiciele Lotte Wedel. Z prezydent Świdnicy Beatą Moskal-Słaniewską i zastępcami: Markiem Suwalskim i Szymonem Chojnowskim spotkali się: kierownik ds. integracji Matoi Takada, kierownik planowania korporacyjnego Kazunori Yanagishita i kierownik projektu Marek Konecki i rozmawiali o inwestowaniu w Świdnicy.

 

Świdnicę odwiedzili przedstawiciele Lotte Wedel. Z prezydent Świdnicy Beatą Moskal-Słaniewską i zastępcami: Markiem Suwalskim i Szymonem Chojnowskim spotkali się: kierownik ds. integracji Matoi Takada, kierownik planowania korporacyjnego Kazunori Yanagishita i kierownik projektu Marek Konecki i rozmawiali o inwestowaniu w Świdnicy.

W spotkaniu z przedstawicielami Lotte Wedel uczestniczyli także: dyrektor departamentu obsługi inwestora WSSE „Invest Park” Beata Rzemyszkiewicz oraz dyrektor Centrum Wspierania Biznesu Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej Łukasz Czajkowski. lotte1

– Obecność Lotte Wedel w Świdnicy to nie tylko kwestia kolejnej inwestycji, to także duży prestiż, ponieważ pozytywna opinia tak uznanej firmy wpłynie na wizerunek miasta, stanowić także będzie magnes dla kolejnych inwestorów nie tylko z Europy, ale i spoza niej – mówi prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska.

Przedstawiciele Lotte Wedel uważają Świdnicę za świetne miasto do ulokowania tutaj swojej kolejnej fabryki. Na razie jednak zbyt wcześnie na podanie konkretnego terminu rozpoczęcia inwestycji oraz informacje co będzie produkowane w nowym zakładzie. Obie strony wyraziły nadzieję, że do realizacji fabryki dojdzie jak najszybciej.

UM Świdnica

{fcomment}

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *