Listopadowe Kino na Szpilkach (WYGRAJ BILETY)

Mnóstwo atrakcji, zabawy z nagrodami oraz przedpremierowy seans „Planety Singli 2” czyli ostatnia w tym roku odsłona Kina Na Szpilkach już 8 listopada o 18:00 w CINEMA 3D w Świdnicy.

Zanim całkowicie oddamy się świątecznym przygotowaniom będzie można jeszcze raz w tym roku oderwać się całkowicie od codziennych obowiązków razem z Kinem na Szpilkach. Pomogą w tym partnerzy wydarzenia którzy zaproszą Panie do wspólnej zabawy. W listopadzie nie zabraknie porad dietetycznych od mgr. inż. Barbary Olszewskiej z Gabinetu RównoWAGA oraz od Pani Agnieszki Kwiatkowskiej z CalorEAT. Zima to nie tylko długie wieczory i dający się we znaki mróz ale i czas kiedy wybieramy się na bale andrzejkowe, sylwestrowe czy karnawałowe. Warto więc znać najnowsze trendy w makijażu oraz fryzurach a podpowiedzi na ten temat będzie można znaleźć u Pani Jolanty Konarzewskiej z firmy AVON, Queen’s Make Up czy Wiatrowska Pracownia Fryzur. Dbać trzeba o siebie przez cały rok o czym przypomni Studio Urody Fanaberia czy Depil Concept z Wałbrzycha. W swoje progi strefy SPA zaprosi także Pałac Jugowice. Przez zimę często zapominamy o ruchu i kondycji więc z pomocą rusza Fitness World z Galerii Świdnickiej oraz CrossFit 58100. Z prezentacją nowych zajęć w których swoich sił będzie mogła spróbować każda z Pań, zjawi się także Body Art ze Świdnicy. Jesienne kolory sprzyjają sesjom plenerowym a jeśli sesje to przede wszystkim w wykonaniu Pani Ani Chodorowskiej z Chodorowska.Art. Nie zabraknie również podczas listopadowej edycji Kina Na Szpilkach panów z Hoppy Lab którzy zawsze bardzo chętnie dzielą się swoją wielka pasją jaką jest piwowarstwo.

„Planeta Singli” to przede wszystkim doskonała komedia romantyczna która zdobyła serca milionów widzów w Polsce i ukazuje jak ważne jest w życiu posiadanie ukochanej osoby. Nie dotyczy to jednak tylko ludzi. Takich ukochanych osób szukają także cały czas porzucone, niechciane psy czy koty ze schronisk. Podczas najbliższego Kina Na Szpilkach na holu będzie można także porozmawiać z przedstawicielami naszego, świdnickiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Dowiemy się jak możemy pomóc nie tylko w tym nadchodzącym, zimowym okresie ale i przez cały rok a także będzie można zapoznać się z ofertą adopcyjną schroniska. Kto wie, może któraś z Pań znajdzie podczas najbliższej edycji ukochanego… zwierzaka. Dodatkowo Kino Na Szpilkach odwiedzi Pani Aneta Pawłowska, trener, behawiorystka psów która udzieli Paniom porad np. na temat korygowania zachowań niepożądanych u swoich pupili.

Nie będzie to jedyne wystąpienie na sali kinowej. Mgr. Inż. Barbara Olszewska z gabinetu RównoWAGA opowie Paniom o diecie w zimie która w brew pozorom nie musi być trudna a trzymanie linii przy długich wieczorach i świątecznych pysznościach może być naprawdę przyjemne. Nie zabraknie także atrakcyjnych nagród a zabawę zacząć będzie można już na holu bo Panie będą miały tajemnicze zadanie znalezienia „Drugiej połówki”. Na deser oczywiście doskonałe kino dla Pań. Tym razem specjalny, przedpremierowy pokaz hitu „Planeta Singli 2”!

Opis filmu – Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

UWAGA KONKURS!

Dla czytelników „Wiadomości Świdnickich” mamy do wygrania jedno podwójne zaproszenie do Kina na Szpilkach.

Aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Kto jest reżyserem filmu „Planeta Singli 2”.

Odpowiedzi należy do wtorku 6 listopada do godz. 12.00, przesłać na adres konkurs@swidnickie.pl

w treści maila należy podać imię, nazwisko i numer telefonu

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *