Liga Mistrzów w Cinema 3D

Transmisje Champions League na żywo powróciły na ekrany CINEMA3D. Ligę Mistrzów UEFA w jakości High Definition zobaczymy we wszystkich kinach sieci CINEMA3D dzięki platformie NC+. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na mecz w CINEMA 3D!

Wszystkich fanów piłki nożnej na najwyższym europejskim poziomie kino zaprosi 10 i 11 kwietnia na mecze ćwierćfinałowe.

Manchester City musi bardzo szybko otrząsnąć się z tego co się stało w pierwszym meczu ćwierćfinałowym gdzie Liverpool „zdemolował” drużynę Guardioli aż 3 do 0. W meczach pomiędzy tymi drużynami na krajowym podwórku zawsze było wiele bramek i mnóstwo emocji co daje nadzieję na świetne widowisko w rewanżu. Obie drużyny mają także ciężkie mecze derbowe w weekend ale najpewniej myśli zawodników skierowane będą już na wtorkowy rewanż, który do zobaczenia będzie na wielkim ekranie kina Cinema 3D w Świdnicy już 10 kwietnia od 20:30.

Dzień później Juventus Turyn jedzie po honor na Santiago Bernabeu. Po kapitalnym występie Cristiano Ronaldo w pierwszym spotkaniu w Turynie mało kto wierzy, że w tym dwumeczu może dojść do cudu. Wygląda na to, że wędrówka Królewskich po trzecie z rzędu trofeum będzie kontynuowana w półfinale. W piłce jednak wszystko jest możliwe i na pewno Stara Dama jeśli ma odpaść z rozgrywek będzie chciała zrobić to z godnością i w wielkim stylu a kto wie, może dojdzie do jednej z największych niespodzianek tej edycji Ligi Mistrzów. Wszystko okaże się już w środę 11 kwietnia. Początek transmisji meczu o 20:30.

Na oba spotkania zapraszamy do Cinema 3D w Świdnicy już od 20:30.

Ceny biletów

1/8 i 1/4 finału – 25 zł normalny, 20 zł ulgowy

1/2 finału – 28 zł normalny, 24 zł ulgowy

Finał – 34 zł normalny, 30 zł ulgowy

KONKURS

Dla czytelników www.ws-24.pl mamy podwójne zaproszenie na wybrany mecz 10 lub 11 kwietnia. Aby je zdobyć wystarczy napisać maila na adres przemyslawgrzyb@swidnickie.pl w tytule wiadomości wpisując „konkurs”, a w treści odpowiedź na pytanie:
Jakie jest największe osiągnięcie Jurgena Kloppa w karierze trenerskiej w Lidze Mistrzów?
Na odpowiedzi zawierające także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz informację, na jaki mecz chcesz się wybrać czekamy do godziny 24.00 w poniedziałek, 9 kwietnia. Z wyłonionym poprzez losowanie zwycięzcą skontaktujemy się w celu umówienia sposobu odebrania nagrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *