Konkurs na dyrektora trwa

sok

sok– Poziom konkursu jest bardzo wysoki. Wpłynęło do nas kilkanaście aplikacji z całego regionu, co świadczy o tym, że Świdnica należy do wiodących miast na Dolnym Śląsku pod względem oferty kulturalnej. Prosimy Państwa o cierpliwość do momentu ostatecznego rozstrzygnięcia konkursu – mówi przewodniczący komisji konkursowej Szymon Chojnowski, zastępca Prezydenta Miasta.

– Poziom konkursu jest bardzo wysoki. Wpłynęło do nas kilkanaście aplikacji z całego regionu, co świadczy o tym, że Świdnica należy do wiodących miast na Dolnym Śląsku pod względem oferty kulturalnej. Prosimy Państwa o cierpliwość do momentu ostatecznego rozstrzygnięcia konkursu – mówi przewodniczący komisji konkursowej Szymon Chojnowski, zastępca Prezydenta Miasta.

sok

Na konkurs wpłynęło początkowo 14 ofert, 2 odrzucono z przyczyn formalnych. 12 kandydatów zaproszono na rozmowę kwalifikacyjną. 19 lutego komisja przesłuchała wszystkich kandydatów, którzy ubiegają się o funkcję dyrektora Świdnickiego Ośrodka Kultury

Komisja konkursowa – w składzie: Szymon Chojnowski, Jacek Wolszczak, Tadeusz Niedzielski, Mariusz Barcicki oraz Rafał Fasuga – spośród przesłuchanych kandydatów wyłoniła trzy osoby, z którymi w najbliższych dniach spotka się prezydent Beata Moskal-Słaniewska i dokona ostatecznego wyboru dyrektora do końca miesiąca. Do momentu rozstrzygnięcia konkursu dane personalne nie będą podawane do wiadomości publicznej. 

(UM Świdnica)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *