Kto zagra w finale Truskawki?

trus 47

trus 47Dowiemy się tego już w sobotę, 25 kwietnia. Tego dnia odbędą się ostatnie eliminacje do przeglądu muzycznego „Truskawka 2015”. O finał powalczą Third Eye, Plethora oraz Comin.

Dowiemy się tego już w sobotę, 25 kwietnia. Tego dnia odbędą się ostatnie eliminacje do przeglądu muzycznego „Truskawka 2015”. O finał powalczą Third Eye, Plethora oraz Comin.

trus 47

Jako pierwszy w Klubie Bolko wystąpi zespół Comin z Wałbrzycha, który określa swoją muzykę mianem very metalu z domieszką muzyki młodzieżowej.

Third Eye to grupa muzyczna ze Świdnicy, która gra metalcore. Jej teksty utworów opowiadają o wielu różnych aspektach życia i ludzkiej natury, głoszą wolność osobistą jednostki, a także przestrzegają przed drzemiącym w każdym nas złu.

Świdnicko-wrocławski zespół Plethora wykonuje metal z elementami baroku i muzyki rockowej, bardzo szybki i energetyczny, pełen wpadających w ucho, ostrych riffów, pulsujący rytmem i zaskakujący kobiecym wokalem. Zespół dokłada starań, aby każdy z utworów był inny i niepodobny do istniejących już piosenek, zwracając uwagę na różnorodność kompozycyjną, nietuzinkowe rozwiązania rytmiczne i spójność utworów.

Ostatnie eliminacje rozpoczną się w sobotę, 25 kwietnia o godzinie 19.00 w świdnickim Klubie Bolko. Wstęp kosztuje 5 złotych, ale dla posiadaczy biletów z pierwszego koncertu jest bezpłatny.

Finał Przeglądu Muzycznego „Truskawka 2015” odbędzie się w lipcu. Miejsce wydarzenia jest w trakcie ustalania. Wydarzenie odbywające się przez kilka lat na terenie Parku Centralnego zawsze przyciągało wielu fanów rockowego brzmienia.

(bfg), fot. Wiktor Bąkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *