Kto zagra na Dniach Świdnicy?

dni 10

dni 10Wiemy, kto zagra w tym roku na Dniach Świdnicy. W ramach imprezy odbędą się koncerty zespołów: Afromental, Golec uOrkiestra oraz Classic.

Wiemy, kto zagra w tym roku na Dniach Świdnicy. W ramach imprezy odbędą się koncerty zespołów: Afromental, Golec uOrkiestra oraz Classic.

t DSC 6441 - Kopia kopia

Taką informację przekazano mediom podczas konferencji prasowej. – Na pewno będzie zespół Afromental, mamy też potwierdzoną umowę z zespołem Golec uOrkiestra i dzisiaj udało nam się pozyskać zespół Classic czyli disco polo – mówi Bożena Kuźma, p.o. dyrektora Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Tegoroczne Dni Świdnicy odbędą się w świdnickim Rynku od 19 do 21 czerwca i będą połączone ze Świętem Dzika i Karpia Dolnośląskiego. – W sobotę, 20 czerwca z Nadleśnictwem Świdnica przygotowujemy konkursy, gry i zabawy dla całych rodzin – dodaje pani Bożena.

Na odwiedzających świdnicką starówkę będą czekały liczne atrakcje. Nie zabraknie degustacji potraw, smakołyków i wystaw rękodzieła. Uczestnicy będą mogli zobaczyć również m.in. zwierzynę leśną tj. dziki, sarenki oraz ryby w specjalnych akwariach.

 

(bfg), fot. Wiktor Bąkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *