Kto pojedzie w Świdnickim Rajdzie Krause? (LISTA ZGŁOSZEŃ)

Jakub Brzeziński z Szymonem Marciniakiem w Citroenie DS3 R3T  z numerem 1 w 45. Świdnickim Rajdzie Krause. We wtorek, 11 kwietnia Automobilklub Sudecki opublikował listę zgłoszęń. Znalazło się na niej 57 nazwisk. Wielkie ściganie już od 21 do 23 kwietnia.

Dwójka należy do Filipa Nivette, a z trójka dla Jarosława Kołtuna. Na liście nie ma ubiegłorocznego zwycięzcy Grzegorza Grzyba, chociaż do Świdnicy ma przyjechać i poprowadzić rajdówkę z prezydent Świdnicy, Beatą Moskal-Słaniewską na otwarcie rajdu.

LISTA ZGŁOSZEŃ

45. RŚK będzie pierwszą eliminacją InterCars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Na kierowców czekać będzie dwanaście odcinków specjalnych, w tym prolog ulicami Świdnicy. Najważniejsze elementy rajdu pozostają niezmienne. Start i meta usytuowana będzie w świdnickim Rynku, a park serwisowy i miasteczko rajdowe na obiektach Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Nie zabraknie kultowych odcinków specjalnych, jak Rościszów-Walim. Małą nowością będzie powrót piątkowego prologu ulicami Świdnicy. Zupełną nowinką będzie natomiast włączenie rajdu do nowego cyklu Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

WIĘCEJ O RAJDZIE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *