Krzyżowa zaprasza na drugi seans Kina Plenerowego

W najbliższą niedzielę – 9 sierpnia – Fundacja „Krzyżowa” zaprasza na kolejny seans pod gwiazdami. W drugim Kinie Plenerowym w Krzyżowej zaprezentowany zostanie film „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął” w reżyserii Felixa Herngrena.

Jest to nominowany do Oscara film przygodowy z elementami czarnej komedii, opowiadający o mieszkańcu domu opieki, który w swoje setne urodziny postanawia rozpocząć życie od nowa. 

Seans rozpocznie się o godzinie 20.30 na dziedzińcu przed pałacem, który zapewni możliwość zachowania społecznego dystansu i zamieni się w największą salę kinowa w okolicy. Na kinomanów czekać będą leżaki, wielki ekran oraz napoje i przekąski, które będzie można kupić na miejscu. Projekcja filmu zakończy się przed godziną 23.00, a ponieważ wieczory bywają chłodne, warto zabrać ze sobą ciepłe ubranie lub koc. Należy pamiętać również o konieczności zakrywania ust i nosa w trakcie całego wydarzenia. 

Udział w Kinie Plenerowym jest bezpłatny!

W przypadku deszczu seans odbędzie się w sali wielofunkcyjnej Fundacji „Krzyżowa”. Wydarzenie realizowane ze środków projektu „Razem zdziałamy więcej”, realizowanego w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *