Kreatywny i edukacyjny piknik w III LO

Przed nami kolejna edycja Pikniku edukacyjnego, który III Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy organizuje wspólnie z działającym na terenie szkoły Stowarzyszeniem Sympatyków i Absolwentów Trójki „SATelita“. Szkoła zaprasza do uczestnictwa w konkursach i pikniku – niech połączy „nasTrójka“ !!!

7 czerwca od godz. 12.30 przy ul. Kościelnej 32 w Świdnicy organizatorzy zapraszają na piknik wszystkich uczniów, rodziców, przyjaciół Trójki, absolwentów oraz mieszkańców miasta i powiatu.

Tego dnia wręczone zostaną nagrody uczestników warsztatów i konkursów. Będą one realizowane w 5 kategoriach: poetyckiej, muzycznej, plastycznej, fotograficznej i sportowej (regulaminy i karty zgłoszeń dostępne są na stronie internetowej szkoły: www.lo3.net.pl).

Organizatorom zależy na tym, aby utalentowani uczestnicy konkursów zaprezentowali swoje uzdolnienia i efekty własnej pracy szerszej publiczności. Jednocześnie uczestnicy warsztatów będą mieli niebywałą możliwość wymiany własnych doświadczeń, a także skorzystają z oferty zaproponowanej przez prowadzących warsztaty i tym samym poszerzą swoją znajomość pasjonującej ich dziedziny.

Mają nadzieję, że czerwcowy piknik ponownie stanie się znakomitą okazją do twórczego spotkania w Trójce, które poprzez tę niestandardową formę edukacji pozaszkolnej zachęci uczestników do własnych, kreatywnych działań.

Wśród atrakcji zaplanowano m.in. zawody sportowe, figurowe gry strategiczne, wymianę książek, występy artystyczne i wystawę prac młodzieży.

(bfg)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *