ŚKPR wraca do Świdnicy. Z nowym trenerem i nowymi zawodnikami

skpr-lodz

skpr-lodzZ debiutującym przed świdnicką publicznością trenerem Grzegorzem Gowinem oraz dwoma nowymi zawodnikami, sprowadzonymi z Opola rozgrywającymi Jakubem Kłodą i Adamem Cioskiem piłkarze ręczni ŚKPR-u staną do walki z Czuwajem Przemyśl (sobota, 14 luty, godz. 18.00, hala na osiedlu Zawiszów). Dla Szarych Wilków będzie to kolejny mecz o „o życie”. Ewentualna wygrana przybliży do utrzymania w I lidze.

 

Z debiutującym przed świdnicką publicznością trenerem Grzegorzem Gowinem oraz dwoma nowymi zawodnikami, sprowadzonymi z Opola rozgrywającymi Jakubem Kłodą i Adamem Cioskiem piłkarze ręczni ŚKPR-u staną do walki z Czuwajem Przemyśl (sobota, 14 luty, godz. 18.00, hala na osiedlu Zawiszów). Dla Szarych Wilków będzie to kolejny mecz o „o życie”. Ewentualna wygrana przybliży do utrzymania w I lidze.

Zadanie nie będzie należało do łatwych. „Harcerze” z Przemyśla to dla naszej drużyny wyjątkowo niewygodny rywal. W pięciu dotychczasowych spotkaniach na poziomie I ligi świdniczanie jeszcze nie wygrali. Raz był remis, cztery razy górą byli przeciwnicy, w których od lat pierwsze skrzypce grają supersnajper Paweł Stołowski i kołowy Maciej Kubisztal. skpr-lodz

Miejmy nadzieję, że w sobotni wieczór ŚKPR napisze nową kartę historii kontaktów z Czuwajem! Liczymy też na udane debiuty nowych zawodników oraz formę wracających po kontuzji Christiana Motylewskiego i Patryka Dębowczyka. W sobotę trzeba mocno trzymać kciuki za Konrada Gila, Dariusza Bajkiewicza i Mateusza Kuchcińskiego, którzy będą musieli zastąpić w bramce Błażeja Potockiego. Niestety, uraz jakiego Błażej nabawił się w spotkaniu w Ostrowcu okazał się bardzo poważny. Prawdopodobnie w tym sezonie do bramki już nie wejdzie…

Sytuacja jest trudna, ale po pierwszym meczu pod wodzą trenera Gowina jestem optymistą. W zespole widać determinację, chęć walki i nową jakość gry. Pracy do wykonania jest nadal sporo, dopadają nas kolejne problemy, ale wierzę, że je pokonamy – mówi Jacek Przenzak, wiceprezes ŚKPR-u ds. sportowych.

Spotkaniu tradycyjnie będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje i ciekawa oprawa. W przerwie kibice staną przed szansą zdobycia atrakcyjnych nagród. Tym razem do wygrania będą:
– Wejściówki do Cinema 3D w Galerii Świdnickiej
– Talon na usługi do Condizione health & fitness w Galerii Świdnickiej
– Talon konsumpcyjny do pizzerii AgaDare z ulicy Jasińskiego
– Talon konsumpcyjny do multipubu Biała Dama z ulicy Pułaskiego

– Talon na słodki upominek z cukierni „Kasia” przy ulicy Długiej

I liga piłki ręcznej. ŚKPR Świdnica – Czuwaj Przemyśl, sobota, 14 lutego, godzina 18.00 hala na osiedlu Zawiszów. Bilety – 10 złotych normalne, 5 złotych ulgowe dla dzieci i młodzieży do lat 18.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *