Kłopoty dyrektora filharmonii

filharmonia1

filharmonia1Tylko ze względu na brak skutecznego powiadomienia (kłopoty z pocztą) w wałbrzyskim sądzie rejonowym nie odbyła się rozprawa Jerzego K., dyrektora Filharmonii Sudeckiej. Mężczyzna oskarżony jest o jazdę pod wpływem alkoholu.

Tylko ze względu na brak skutecznego powiadomienia (kłopoty z pocztą) w wałbrzyskim sądzie rejonowym nie odbyła się rozprawa Jerzego K., dyrektora Filharmonii Sudeckiej. Mężczyzna oskarżony jest o jazdę pod wpływem alkoholu.filharmonia1

Jak ujawniła „Gazeta Wrocławska”, w listopadzie ubiegłego roku został zatrzymany przez policję. W organizmie miał mieć nieco ponad dwa promile alkoholu. Sprawa będzie prowadzona w trybie uproszczonym, nowy termin wyznaczono na koniec marca. Jerzego K. w sądzie nie było, nie ma go także w filharmonii bo jest na zwolnieniu lekarskim.

Biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego (organizator instytucji) poinformowało, że o całej sprawie dowiedziało się dopiero dwunastego lutego. Urząd nie widzi przesłanek do odwołania dyrektora, dlatego na razie pozostaje on na swoim stanowisku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *