„Konsumpcja i asceza” coraz bliżej …

Zbliża się 8. Kongres Małżeństw. Jaka jest jego idea?

Małżonkowie są zaczątkiem rodziny, więc skupiamy się na podnoszeniu jakości małżeństwa. A jak wiemy, każde małżeństwo zaczyna się od randki. Dzisiaj mamy już wspólnie przeżyte różne doświadczenia, proponujemy więc wrócić do klimatu cudownego narzeczeństwa i dokładniej przyjrzeć się naszemu dzisiejszemu małżeństwu, aby zastanowić się, co możemy w nim poprawić – tłumaczą organizatorzy.

ks. Pawlukiewicz, nadesłane, foto Gość Świdnicki

Oprócz cennych wykładów (ich tematy można poznać na stronie: www.kongresmalzenstw.pl), małżeńskiej randce będzie sprzyjać piątkowy koncert zespołu Fisheclectic, a w sobotę potańcówka w stylu lat 20-tych i 30-tych przy muzyce Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej.

Miejsca powoli się kończą, ale jeśli ktoś nie może wziąć udziału w całości programu, to w imieniu organizatorów zapraszamy na pojedyncze spotkania, które odbędą się również w teatrze:

– dla młodzieży w piątek 5.10.2018 r. o godz. 12.00 wykład przedstawi znany wychowawca młodzieży, ks. Piotr Pawlukiewicz,

– natomiast dla rodziców przewidziane jest spotkanie wieczorne w niedzielę 7.10.2018 r. o godz. 19.00 – wtedy to swoim doświadczeniem i refleksją na temat wychowania dzieci podzieli się p. Jacek Pulikowski, popularny mówca, specjalista od tematyki małżeńskiej i rodzinnej, mąż Jadwigi i ojciec trójki dzieci.

Wychowanie dzieci w dzisiejszym świecie, zdominowanym przez elektroniczne media, to nie lada wyzwanie. Organizatorzy zachęcają gorąco do zainteresowania się tym tematem. Na oba wydarzenia wstęp wolny.

Dla tych osób, które pomimo wszystko nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniach, które są promowane, a są zainteresowane tematem – organizatorzy odsyłają do strony internetowej – tam po kongresie będzie można wysłuchać wszystkich wykładów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *