Koniec sezonu dla siatkarek!

siatka 07

siatka 07Po zaledwie niespełna pięciu (!) miesiącach sitakarki MKS-u Świdnica zakończyły sezon 2014/15. Zgodnie z naszymi informacjami sprzed tygodnia Polski Związek Piłki Siatkowej zadecydował, że nie będą rozgrywane rundy play-off o utrzymanie w II lidze.

Po zaledwie niespełna pięciu (!) miesiącach sitakarki MKS-u Świdnica zakończyły sezon 2014/15. Zgodnie z naszymi informacjami sprzed tygodnia Polski Związek Piłki Siatkowej zadecydował, że nie będą rozgrywane rundy play-off o utrzymanie w II lidze. siatka 07

Olimpia Jawor – MKS Świdnica 3:0 (24, 18, 21)

MKS: N. Gezella, Skalska, Małodobra, Sowa, Woźniak, Druciak, Godyla (libero) oraz Woszczyńska

Widzów: 200

Świdniczanki zakończyły rozgrywki na siódmym miejscu. Na osiemnaście zdobytych punktów złożyły się cztery zwycięstwa za trzy i trzy za dwa punkty. Za plecami podopiecznych Marka Olczyka znalazły się Zorza Wodzisław, Sokół Radzionków i studentki ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego ze Szczyrku.

Ostatni mecz nie był zbyt udany dla MKS-u. Faworytem derbów Księstwa Świdnicko-Jaworskiego były zawodniczki Olimpii, które wygrały dziesięć z jedenastu ostatnich spotkań. W sobotę jeszcze bardziej wyśrubowały ten wynik i wygrały dość gładko. MKS tylko w pierwszym secie postawił się rywalko, prowadząc na początku partii 4:1, a w końcówce doprowadzając do gry na przewagi. W drugiej partii dominacja Olimpii była już wyraźna, natomiast w trzecim secie potyczka miała już charakter czystko szkoleniowy. Trener Marek Olczyk ściągnął z placu Aleksandrę Małodobrą i na boisku pozostały same juniorki wzmocnione Małgorzatą Skalską. – Za tydzień mamy ćwierćfinały Mistrzostw Polski juniorek, uznałem więc, że takie przetarcie przyda się dziewczynom – uważa Olczyk.

(ram)

{fcomment}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *