Kolizja karetki [FOTO]

karetka 04

karetka 04Świdnica. Dzisiaj na ulicy Żeromskiego doszło do kolizji karetki pogotowia z samochodem osobowym. Kierowca pogotowia chcąc zmienić pas ruchu nie upewnił się czy może wykonać taki manewr. Niestety skręcając w prawo uderzył w jadącego forda.

Świdnica. Dzisiaj na ulicy Żeromskiego doszło do kolizji karetki pogotowia z samochodem osobowym. Kierowca pogotowia chcąc zmienić pas ruchu nie upewnił się czy może wykonać taki manewr. Niestety skręcając w prawo uderzył w jadącego forda.karetka

Sprawca wypadku został ukarany mandatem, obydwoje kierowcy byli trzeźwi. W kolizji nikt z pasażerów nie ucierpiał. W chwili zderzenia karetką nie była przewożona żadna osoba wymagająca pomocy.

red.

{loadposition reklamawtekscie}

Informację otrzymaliśmy od czytelnika. Jeśli masz ciekawą informację lub zdjęcie wyślij je nam na : wiadomosci@swidnickie.pl . Za najciekawsze będziemy nagradzać biletami do kina.

{fcomment}

{gallery}galerie/150302karetka{/gallery}

{loadposition reklamawtekscie}

Informację otrzymaliśmy od czytelnika. Jeśli masz ciekawą informację lub zdjęcie wyślij je nam na : wiadomosci@swidnickie.pl . Za najciekawsze będziemy nagradzać biletami do kina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *