Kolejna wycieczka dla wnuków i dziadków, startują zapisy!

Zapraszamy świdnickich seniorów (w wieku 60+) wraz z dziećmi (w wieku od 7 do 14 lat) będącymi pod ich opieką, do bezpłatnego uczestnictwa w wyjeździe do Hronova, gdzie wspólnie z seniorami i juniorami z Kędzierzyna-Koźla, Kłodzka, Czeskiej Skalicy, Nachodu i Hronova będą mogli uczestniczyć w spotkaniu integracyjnym. Wyjazd zaplanowany jest na środę, 11 września.

Dzisiaj startują zapisy, a prowadzić je będzie Regionalna Informacja Turystyczna i Kulturalna w Świdnicy. Miasto gwarantuje bezpłatny przejazd, ubezpieczenie oraz obiad. W dniach 3 i 4 września zapisywać się mogą tylko seniorzy wraz z dziećmi nad którymi będą sprawować opiekę. W przypadku wolnych miejsc, od 5 września będą prowadzone zapisy samych seniorów chcących wziąć udział w wydarzeniu. Niezbędne dane do ubezpieczenia i kontaktu: imię i nazwisko, adres zameldowania, PESEL oraz nr telefonu.

Wyjazd  zaplanowano o godzinie 7.30 z ul. Nauczycielskiej w Świdnicy. Przewidywany powrót do Świdnicy około godziny 19.00. W programie: zwiedzanie najatrakcyjniejszych obiektów Hronova oraz koncert orkiestry dętej ZUŠ Hronov . Liczba miejsc jest ograniczona – w wyjeździe może uczestniczyć 45 osób, dlatego też o udziale w wycieczce decyduje kolejność zgłoszeń.

(opr)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *