Kino na Szpilkach (WYGRAJ BILETY)

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy wszystkie Panie już w czwartek 22 września na godzinę 19:00 do Cinema 3D. Dla naszych czytelniczek mamy do wygrania bilety!

KNS_22_09FB

Aby tradycji stało się zadość najbliższe „szpilki” rozpoczną się oczywiście w holu kina tradycyjną lampką szampana a wszystkie Panie będą miały okazję zapoznać się z atrakcjami przygotowanymi przez partnerów wydarzenia bardzo licznie wspierających wrześniową edycję. Aby zadbać o urodę po wakacyjnym, aktywnym odpoczynku swoją ofertę kosmetyczną zaprezentuje Mary Kay, The Rose, Oriflame czy Mydlarnia u Franciszka. Jeśli w trakcie wakacji nie odmawialiśmy sobie pyszności podczas podróży bądź przesadziliśmy z grillowaniem na pewno przyda się pomoc Centrum Dietetycznego Naturhouse a gdy w trakcie egzotycznej wycieczki okazało się, że warto by podszlifować znajomość angielskiego ze swoją ofertą nadciąga Szkoła Językowa SMART. Na pewno również po okresie wakacyjnym można znaleźć pewne braki… w swych portfelach a na pytanie jak je uzupełnić postara się odpowiedzieć Klub Świadomego Inwestora, Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu oraz Bank Zachodni WBK. Natomiast jeśli chcielibyśmy choć trochę przedłużyć sobie błogi czas relaksu i wakacji na pewno zainteresują nas zabiegi w Day Spa czy pielęgnacja w Depil Concept. Modowe stylizację i markowe ubrania to z kolei propozycja na „szpilki” od Boutique 43. W czwartkowy wieczór nie zabraknie również czegoś na ząb a to za sprawą Galerii Smaku oraz restauracji Przedmieście. Manufaktura natomiast częstować będzie swoją popisową pigwówką.

Na sali kinowej nim rozpocznie się seans na wszystkie Panie które przybędą na najbliższe Kino Na Szpilkach czekać będzie również modowy konkurs w którym do wygrania będzie wiele ciekawych nagród w tym główna – wyjazd dla 2 os. na Jarmark Bożonarodzeniowy do Wiednia ufundowany przez Boutique 43 oraz Moje Podróże. Swój konkurs poprzedzony krótką prelekcją przeprowadzi również salon Depil Concept z Wałbrzycha. Wielką atrakcją będzie również pokaz masażu Ma-Uri a o tym czym jest taki masaż opowie Pani Agnieszka Kozieł, certyfikowana praktyk Ma-Uri która będzie chciała swoją wiedzą, filozofią i doświadczeniem podzielić się ze społecznością „szpilek”.

Jakby atrakcji było mało, spotkanie zwieńczy pokaz filmu „Bridget Jones 3” czyli kontynuacji jednego z największych klasyków kina dla kobiet.

Bridget Jones 3 – Na trzecią filmową część niekończących się miłosnych zawirowań w życiu Bridget Jones fani na całym świecie czekali lata. Laureaci Oscara – Renée Zellweger i Colin Firth powracają w kontynuacji ikonicznej komedii o miłosnych i zawodowych przygodach Bridget Jones, autorki najzabawniejszego pamiętnika w historii kina i literatury. Od premiery pierwszej filmowej części minęło 14 lat, Bridget to dziś zupełnie inna kobieta. Dobiega pięćdziesiątki, zamiast szelestu kartek w jej pamiętniku usłyszymy raczej odgłos stukania w klawiaturę laptopa. Tak, Bridget Jones idzie z czasem! Ok, może nie radzi sobie z tym doskonale, bo czas ten wpływa także na jej urodę, ale przy dobrym drinku staje się królową facebooków, instagramów, snapchatów i innych mediów społecznościowych.

UWAGA KONKURS!

Dla czytelniczek „Wiadomości Świdnickich” mamy do wygania dwa pojedyncze zaproszenia na czwartkowe „Kino na Szpilkach”. Aby je zdobyć wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Którego z głównych aktorów dwóch poprzednich części filmów o Bridget zabrakło w „Bridget Jones 3”?

Prawidłową odpowiedź należy do poniedziałku 19.09 do godz. 18.00, przesłać na adres wiadomosci@swidnickie.pl

w treści maila należy podać imię, nazwisko i numer telefonu.

Konkurs zakończony. Wygrały Panie Elżbieta J.  i Magda M.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

redakcja WS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *