Kino na Szpilkach w tanecznym stylu (KONKURS)

Konkursy z nagrodami, warsztaty taneczne, prezentacje od sponsorów, degustacje i znakomita komedia. Tak zapowiada się wrześniowa edycja „Kina na Szpilkach”.

Kino Cinema3D w Świdnicy i Szkoła Tańca Dance Spot w Centrum rozwoju Renesans zapraszają wszystkie Panie na powakacyjną  edycję Kina Na Szpilkach. Już w czwartek 13 września o godzinie 18.00 rozpocznie się wspólna zabawa.

W programie wydarzenia m.in. warsztaty taneczne prowadzone przez panią Luizę, instruktorkę zajęć Latino Lui w centrum Renesans. To propozycja dla wszystkich Pań, które poprzez dobrą zabawę chcą popracować nad swoją sylwetką. Pani Luiza wraz ze swoimi podopiecznymi zaprezentuje na scenie namiastkę atmosfery z sali treningowej i zaprosi do wspólnej tanecznej zabawy. Pani Małgosia Włosińska z kolei zaprezentuje Paniom w krótkim pokazie, czym jest Dancehall.

Na dużym ekranie zobaczymy efekty sesji zdjęciowych „szpilkowych” laureatek poprzednich edycji w wykonaniu młodej, ale niezwykle utalentowanej Anny Chodorowskiej.

Organizatorzy zapowiadają moc atrakcji przygotowanych przez sponsorów. Naturehouse i Calor Eat pomogą nam zrównoważyć dietę po wakacyjnej dyspensie. Zmienić można siebie ale i także wnętrze swojego domu a tu z propozycjami aranżacji nadciąga La Belle Vie. Tajniki makijażu zdradzą nam profesjonalistki ze studio Lumaki, Queens Make Up  i Mary Kay. Salon Fanaberia poradzi jak zadbać o siebie po wakacyjnych wojażach, a wspaniałe Souvre doradzi jakie kosmetyki wybrać. Do wrześniowej edycji dołączy Pani Jolanta z nowinkami z Avonu, a najciekawsze trendy fryzur zaprezentuje Madzia Wiatrowska. Zaś lokalni browarnicy  z Hopy Lab częstować będą swoimi lokalnymi specjałami i uczyć Panie jak odróżnić Lager od Pilsnera.

Na koniec na wszystkie Panie czeka wyjątkowy seans. Specjalny, przedpremierowy pokaz komedii w znakomitej obsadzie czyli „Juliusz”. To nowa komedia twórców „Planety Singli” – przeboju, który obejrzało w kinach blisko 2 miliony widzów! W roli tytułowej Wojciech Mecwaldowski, obok którego zobaczymy Jana Peszka, Annę Smołowik i Rafała Rutkowskiego. Scenariusz filmu współtworzyli najlepsi polscy stand-uperzy: Abelard Giza i Kacper Ruciński. W dodatkowych, zaskakujących rolach wielkie nazwiska polskiego kina: Jerzy Skolimowski, Andrzej Chyra i Maciej Stuhr.

Bilety już do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl.

JULIUSZ- opis filmu

Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki (Wojciech Mecwaldowski), którego głównym problemem w życiu jest ojciec (Jan Peszek) – nieustająco imprezujący artysta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób na to, by wpłynąć na jego zachowanie. Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii – Dorota (Anna Smołowik). Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą…

UWAGA KONKURS!

Dla czytelników „Wiadomości Świdnickich” mamy do wygrania jedno podwójne zaproszenie do Kina na Szpilkach.

Aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Z jakiej polskiej komedii to cytat? Cytat: „Nas? Bohaterów? Prądem?!”

Odpowiedzi należy do środy 12.09. do godz. 14.00, przesłać na adres konkurs@swidnickie.pl

w treści maila należy podać imię, nazwisko i numer telefonu

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *