Kino na Szpilkach w nowej odsłonie

Już w czwartek 7 kwietnia od godziny 18:00 zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Kino Na Szpilkach w Cinema 3D w Świdnicy. Tym razem na Panie czeka zupełnie nowa odsłona imprezy.

szpilki

Organizatorzy postawili tym razem na odejście od rutyny i przygotowali dla Pań nową formę spotkania, nieco inną niż ta do której przyzwyczaili „szpilkową” społeczność. Wszystko zacznie się na kinowym holu od powitalnego drinka, lampki szampana oraz poczęstunku przygotowanego przez sponsora głównego imprezy Red Baron Hotel. Następnie od razu impreza przenosi się na salę kinową na której odbędzie się Konferencja Na Szpilkach czyli otwarta rozmowa Pań z zaproszonymi gośćmi specjalnymi którzy będą starali się odpowiedzieć na każdy poruszony temat. Na koniec czeka Panie potężna dawka humoru z parodią „50 Twarzy Blacka”.

W konferencji udział wezmą:

Agnieszka Pohl – blogerka, redaktor naczelny „Obsesji”, filolog, tłumacz, przedsiębiorca ale przede wszystkim wielka miłośniczka literatury.

Opowie o pasji, czerpaniu z niej pełnymi garściami, o samorealizacji i spełnieniu.

Katarzyna Surma – Jastrząb – Wizażystka, stylistka, fryzjer.

Doradzi Paniom jak całkowicie zmienić swój wygląd lub w delikatny sposób podkreślić urodę tak by wydobyć najpiękniejsze walory których wcześniej nie dostrzegały. Udzieli również wszelkich porad dotyczących stylu, wyglądu i modowych trendów.

Mgr. Inż. Justyna Bednarczyk – Dietetyk, ekspert Centrum Leczenia Otyłości.

Przedstawi skuteczne metody walki z otyłością i nadwagą, doradzi jak w zdrowy i bezpieczny sposób dbać o dobrą sylwetkę i swoje ciało.

Agnieszka Hajdamowicz – szefowa oraz instruktorka Pole Dance Studio.

Opowie o tym fascynującym i pięknym aczkolwiek dość kontrowersyjnym sporcie oraz o tym jak ważny jest ruch i aktywność fizyczna na co dzień. Odbędzie się również pokaz przygotowany przez Panie z Pole Dance Studio.

Jolanta Górniak – Kobieta Pewna Siebie, autorka metody „CreaTor”.

Podpowie jak zadbać o rozwój osobisty, swój wizerunek a przede wszystkim pozytywne myślenie. Podczas „szpilek” jak i na co dzień zapragnie pomóc i zainspirować Panie do rozwoju.

Dobrze jest czasem odejść od rutyny dlatego w kwietniu przygotowaliśmy dla Pań coś nowego i już teraz gorąco zachęcam nie tylko do odwiedzenia naszego kina 7 kwietnia ale i do aktywnego udziału w dyskusji podczas spotkania. Będzie okazja porozmawiać ze wspaniałymi ludźmi a przed wszystkim profesjonalistami na tematy na które na co dzień możemy nie mieć czasu lub możliwości porozmawiać więc warto z tej okazji skorzystać – zaprasza Bartosz Zacharski, Specjalista ds. Kluczowych Klientów Cinema 3D w Świdnicy.

Warto brać czynny udział w dyskusji bo na Panie które będą najaktywniejsze będą czekać atrakcyjne nagrody. Do wygrania będzie również bilet na spotkanie „Stylizacja Biznesowa – budowanie profesjonalnego wizerunku” które będzie miało miejsce 9 kwietnia w Hotelu Red Baron który jest Sponsorem Głównym najbliższej edycji Kina Na Szpilkach. Na koniec Panie będą miały okazję zobaczyć jako pierwsze, przedpremierowo film „50 Twarzy Blacka”.

50 Twarzy Blacka – Milioner Christian Black jest zabójczo przystojny, niewyobrażalnie bogaty, tylko… kompletnie nie radzi sobie w łóżku. Kiedy w jego życiu pojawia się piękna i wścibska dziennikarka, kolejne pikantne sekrety milionera zaczynają wychodzić na światło dzienne. Czy uwikłana w coraz intymniejszą relację z Blackiem reporterka zdoła odkryć jego wszystkie, skrywane przed światem twarze?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *