Konkursy, atrakcje i dużo śmiechu. Kino na Szpilkach powróciło w wielkim stylu (FOTO)

Kino na Szpilkach powróciło po wakacyjnej przerwie w wielkim stylu. Hol znów pękał w szwach. Było mnóstwo atrakcji, konkursów, pysznego jedzenia, a na deser świetna komedia – „Bridget Jones 3”. Cała sala pękała ze śmiechu! – To absolutna rewelacja – mówiły po seansie kobiety.

Kino na Szpilkach (56)

Kobiece „Szpilki” odbyły się w czwartek, 22 września w świdnickim Cinema 3D i przyciągnęły licznych partnerów. Panie pojadły, popiły i świetnie się bawiły. W holu czekało na nie mnóstwo atrakcji, m.in. oferty od Mary Kay, The Rose, Oriflame, Mydlarni u Franciszka, Day Spa czy Depil Concept, porady od Centrum Dietetycznego Naturhouse, oferta ze Szkoły Językowej SMART oraz od Klubu Świadomego Inwestora, Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu oraz Banku Zachodniego WBK.

Modowe stylizacje i markowe ubrania to z kolei propozycja od Boutique 43.

Tradycyjnie nie zabrakło lampki szampana oraz pysznego jedzenia. Burgery, ciepłe zupy i przekąski serwowały Galeria Smaku oraz restauracja Przedmieście. Pizzą częstowali pracownicy PizzaGo.

Później impreza przeniosła się do sali kinowej, gdzie organizatorzy przygotowali konkursy z nagrodami. 14 Pań wzięło udział w modowym konkursie. Pytania były trudne, ale nic dziwnego, bo nagrodą główną był wyjazd dla dwóch osób na Jarmark Bożonarodzeniowy do Wiednia ufundowany przez Boutique 43 oraz Moje Podróże.

Swój konkurs poprzedzony krótką prelekcją przeprowadził również salon Depil Concept z Wałbrzycha. Na zakończenie wielką atrakcją była prezentacja masażu Ma-Uri.

Spotkanie zwieńczył film „Bridget Jones 3”, czyli kontynuacja jednego z największych klasyków kina dla kobiet. Panie nie mogły powstrzymać się od śmiechu. Kobieca impreza zakończyła się po 23. – Było rewelacyjnie! Kto nie był, niech żałuje– mówią uczestniczki.

tekst i zdjęcia Beata Figurna-Garbiec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *