Kino Na Szpilkach powraca!

Kino Na Szpilkach powraca! Już 11 lutego pierwsza w tym roku edycja. Od godziny 18:00 zapraszamy wszystkie Panie na walentynkowe spotkanie do Cinema 3D w Świdnicy.

szpilki

Tradycyjnie w czwartkowy wieczór na wszystkie Panie które przybędą na wydarzenie czeka lampka szampana i partnerzy „szpilek” którzy z pewnością postarają się by czas przed wejściem na salę kinową spędzony był ciekawie i aktywnie. Podczas lutowej edycji będzie można skorzystać z porad Pań z Centrum Dietetycznego Naturhouse czy Fitness Dieta, zadbać o urodę przed walentynkami z Sekretem Piękna, Depil Concept lub Mary Kay. Babeczki Cafe i Perfekcyjne Dekoracje zadbają o walentynkowy nastrój a Manufaktura i Stara Szopa zaproszą do siebie na romantyczne chwile z drugą połówką. Nie zabraknie również Pań z Banku Zachodniego WBK czy Szkoły Językowej SMART.

Z nowym rokiem przyszedł również czas na nowe inicjatywy, zwłaszcza jeśli o chodzie o Panie w naszym regionie które czeka m.in. I Bieg Kobiet czy całodniowe spotkanie dla Pań pod hasłem „Pozytywna Kobieta Powinna Wiedzieć”. Podczas najbliższego Kina Na Szpilkach o tych wydarzeniach opowiedzą sami organizatorzy.

Na „szpilkach” nie może zabraknąć również konkursów i oczywiście nagród. Wszystkie Panie zachęcamy więc do nawiązania w swoim stroju do walentynek. Mile widziane motywy z „sercem” czy wszelkiego rodzaju czerwień. Panie które zaskoczą swoim walentynkowym przebraniem wezmą udział w konkursie w którym do wygrania będą np. vouchery do restauracji Manufaktura, Starej Szopy lub Babeczki Cafe a więc doskonała okazja by spędzić 14 luty z ukochanym na romantycznej kolacji czy obiedzie. Depil Concept z Wałbrzycha przygotuje natomiast zagadkowo brzmiący konkurs „Golenie Tablicy”. Filmem jaki będzie towarzyszył pierwszemu w tym roku spotkaniu dla Pań będzie komedia romantyczna „Planeta Singli”.

Planeta Singli – Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka… idealnego faceta – Antoniego (Michał Czernecki). Naciskany przez bezwzględną szefową stacji (Ewa Błaszczyk) Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?

Za „Planetę Singli” odpowiadają Ci sami ludzie którzy stworzyli pierwszą część filmu „Listy do M.” , dodatkowo opinie i recenzje osób które widziały film przedpremierowo mogą zapewnić nam, że będzie to świetne widowisko i niesamowicie inteligentna komedia która doskonale „otworzy” Kino Na Szpilkach w tym roku i wprawi nas w walentynkowy, romantyczny nastrój – zachęca Bartosz Zacharski z Cinema 3D.

Bilety na najbliższą edycję Kina Na Szpilkach już do kupienia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl.

KNS1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *