Kino Na Szpilkach powraca w Nowym Roku! (KONKURS)

Kino Na Szpilkach powraca w Nowym Roku! Już w czwartek 24 stycznia o 18:00 świdnickie kino CINEMA 3D zaprasza wszystkie Panie na pierwszą w 2019 roku edycję imprezy ze specjalnym, przedpremierowym pokazem filmu „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”.

Pierwsza edycja popularnej imprezy dla Pań rozpocznie się od tradycyjnej lampki szampana na holu kina. Przez cały wieczór czeka mnóstwo zabawy i uśmiechu ale nie możemy zapomnieć, że nowy rok to nowe wyzwania! Aby nim sprostać jak zawsze z pomocą nadciągają partnerzy wydarzenia. Zdecydowanie przydatne na nadchodzący karnawał będą porady o najnowszych trendy w makijażu za sprawą Studio Lumaki. W dziedzinie fryzur przyda się niewątpliwie rozmowa z Wiatrowską Pracownią Fryzur. A kiedy już dowiemy się co modne będzie w tym sezonie jeśli chodzi o makijaż i włosy to o tym jak ważny będzie dobór kosmetyków przypomni Pani Jolanta Konarzewska z firmy AVON a także cały wachlarz produktów i usług zaprezentuje firma Souvre. Na pewno większość z nas ma również noworoczne postanowienia związane np. ze zdrowym trybem życia. Z pomocą zatem z poradami dietetycznymi rusza Pani Agnieszka Kwiatkowska z CalorEat a o kondycję fizyczną zadba Centrum Formy 58100. Na szczęście będzie także i czas na relaks. Do swojego gabinetu na szereg masaży i zabiegów pielęgnacyjnych zaprosi Studio Urody Fanaberia. A jak wypoczynek to i nie może zabraknąć wyjątkowego miejsca w Górach Sowich jakim jest bez wątpienia Strefa SPA Pałacu Jugowice. Jeśli któraś z Pań rozważała także w nowym roku zmiany na ścieżce zawodowej to warto będzie poznać propozycję oferty Centrum24Opieka.

Podczas najbliższego Kina Na Szpilkach wszystkie Panie będą mogły zobaczyć i poznać jak działa maszyna analizująca naszą cerę i dlaczego dbanie o nią jest tak ważne. Dowiemy się również nieco więcej na temat bardzo popularnej i równocześnie bardzo ważnej, ekologii. Tym razem w aspekcie dbania o dom. Nie zabraknie również zabaw z atrakcyjnymi nagrodami. Oprócz voucherów na masaże, sesji fotograficznych, zaproszeń czy zestawów kosmetyków będzie można także powalczyć o całoroczny bilet upoważniający do wejść na wszystkie Kina Na Szpilkach w 2019 roku! Na deser natomiast specjalny, przedpremierowy pokaz kontynuacji legendarnej komedii z przed lat czyli „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”.

Opis filmuGłówna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

UWAGA KONKURS!

Dla czytelników „Wiadomości Świdnickich” mamy do wygrania jedno podwójne zaproszenie do Kina na Szpilkach.

Aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Za pierwszoplanową rolę w jakim filmie Grażyna Błęcka-Kolska otrzymała nagrodę Złotego Lwa podczas festiwalu w Gdyni?

Odpowiedzi należy do poniedziałku 21.01 do godz. 12.00, przesłać na adres konkurs@swidnickie.pl

w treści maila należy podać imię, nazwisko i numer telefonu

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *