KAWKA: ostatnie dni naboru wniosków

Już tylko kilka dni zostało świdniczanom na złożenie wniosku o udzielenie dotacji celowej w ramach programu KAWKA. Osoby, które chciałyby skorzystać z dotacji, a w szczególności te, które deklarowały chęć udziału w przedsięwzięciu, powinny do 16 maja br. złożyć wniosek, którego wzór można pobrać ze strony internetowej urzędu: um.swidnica.pl/kawka lub w siedzibie Urzędu, w pokoju 313.

komin

Każdy właściciel lokalu mieszkalnego, użytkowego lub domku jednorodzinnego na obszarze miasta, znajdującym się w zasięgu sieci ciepłowniczej, powinien do wniosku dołączyć dokument potwierdzający prawo do dysponowania nieruchomością oraz zapoznać się z zapisami udostępnionych umów. Wspólnoty mieszkaniowe muszą podjąć uchwały i złożyć wniosek o udzielenie dotacji na wykonanie prac w części wspólnej budynku (wzór wniosku na stronie urzędu).

Dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Świdnicy w Referacie Infrastruktury Miejskiej, ul. Armii Krajowej 49 (pokój nr 313), nr tel. 74/ 856 28 80, mail: u.urbaniak@um.swidnica.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *