Karnawałowe szpilki za nami (FOTO)

kino 02

kino 02Pierwsza w tym roku edycja kobiecej imprezy „Kina na Szpilkach” cieszyła się ogromną popularnością. Tłumy pań w piątek, 13 lutego przybyły do Cinema 3D w Galerii Świdnickiej, by wspólnie świętować karnawał oraz obejrzeć ekranizację światowego fenomenu – film „Pięćdziesiąt twarzy Greya”.

Pierwsza w tym roku edycja kobiecej imprezy „Kina na Szpilkach” cieszyła się ogromną popularnością. Tłumy pań w piątek, 13 lutego przybyły do Cinema 3D w Galerii Świdnickiej, by wspólnie świętować karnawał oraz obejrzeć ekranizację światowego fenomenu – film „Pięćdziesiąt twarzy Greya”.

kino

Organizatorzy, czyli kino C3D, Galeria Świdnicka i Stowarzyszenie Kobiet w Świdnicy, tym razem zaproponowały paniom wspólną zabawę w przebieranki karnawałowe. A te zadbały o wyszukane stylizacje, modowe szaleństwa i zabawne dodatki, które pozwoliły im stworzyć niecodzienny strój. Wieczór umilały również liczne atrakcje przygotowane przez sponsorów. Nie zabrakło konkursów, tradycyjnej lampki szampana, przekąsek oraz zniżek w świdnickich lokalach.

(BFG), foto Wiktor Bąkiewicz

{fcomment}

{gallery}galerie/150213kino{/gallery}

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *