Kamasutra na Sylwestra

kamasutra

kamasutraWałbrzych.Teatr Dramatyczny proponuje spędzenie sylwestrowego wieczoru w swoich murach. Proponowany na 31 grudnia spektakl „Kamasutra. Studium przyjemności” ma być wyzwoleniem – pokazaniem ludzkiej seksualności i erotyki w sposób wysublimowany, ale bez rumieńców.

Teatr Dramatyczny proponuje spędzenie sylwestrowego wieczoru w swoich murach. Proponowany na 31 grudnia spektakl „Kamasutra. Studium przyjemności” ma być wyzwoleniem – pokazaniem ludzkiej seksualności i erotyki w sposób wysublimowany, ale bez rumieńców.kamasutra

Na Sylwestra w Teatrze Dramatycznym bilety kosztują tylko 45 zł od osoby. Najpierw o godz. 19.30 przybyli goście pożegnają toastem Stary Rok. Punktualnie o 20.00 zasiądą na premierze spektaklu „Kamasutra. Studium przyjemności”. Po przedstawieniu, przy poczęstunku wieść będą rozmowy towarzyskie. Już o 23.30 toastem żegnać będą rok 2011. Chwilę później, wszyscy goście wyruszą w kierunku wałbrzyskiego Rynku, by powitać Nowy Rok.

Proponowany na 31 grudnia spektakl „Kamasutra. Studium przyjemności” ma być wyzwoleniem – pokazaniem ludzkiej seksualności i erotyki w sposób wysublimowany, ale bez rumieńców. Jak mówi reżyser Weronika Szczawińska, to propozycja wypełnienia przestrzeni między farsą a traumą w mówieniu o ciele, seksie, kontaktach międzyludzkich.

Spektakl „Kamasutra. Studium przyjemności” będzie można zobaczyć także w Nowy Rok o godz. 18:00 oraz we wtorek, 3 stycznia o godz. 19:00.

Bilety można rezerwować telefonicznie: 74 664-96-95 lub przez formularz rezerwacji on-line: http://teatr.walbrzych.pl/repertuar

walbrzyski.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *