Jutro Kino na Szpilkach

 

Specjalna edycja Kina Na Szpilkach z okazji Dnia Kobiet już jutro, 16 marca! CINEMA 3D w Świdnicy przygotowało mnóstwo atrakcji, pokaz przedpremierowy komedii „Wszystko albo nic” oraz super niespodziankę dla wszystkich Pań!

W to wyjątkowe święto na Panie czeka jak zawsze mnóstwo atrakcji przygotowanych przez partnerów wydarzenia. Oprócz tradycyjnej lampki szampana specjalnie zaproszeni na tą okazję hostmani częstować będą Panie słodkościami. Nie zabraknie mnóstwa najnowszych propozycji kosmetycznych takich firm jak Oriflame, Mary Kay, The Rose czy Souvre. O piękno wszystkich Pań na co dzień postara się również zadbać salon Sekret Piękna ze Świdnicy oraz Depil Concept z Wałbrzycha. Jak wiadomo wiosna zbliża się wielkimi krokami i aby wszystkie Panie mogły poczuć się również wiosennie i kwitnąco zaprasza do siebie Fitness World czy Centrum Dietetyczne Naturhouse. Będzie z nami także Restauracja Manufaktura posiadająca oprócz szerokiej oferty gastronomicznej bardzo ciekawe wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Z dobrą i przede wszystkim profesjonalną radą odnośnie dobierania biustonoszy wychodzi naprzeciw salon Brafitti ze Świdnicy. Wszystkie Panie przybyłe na marcowe Kino Na Szpilkach zapraszać do siebie będzie również Hotel Dębowy z Bielawy oferujący noclegi w pięknych i eleganckich pokojach, pyszne jedzenie w swojej restauracji oraz dużą wybór profesjonalnych zabiegów w strefie SPA.

Na sali kinowej nie zabraknie konkursu z cennymi nagrodami ale oprócz tego na wszystkie Panie czeka atrakcja główna wieczoru czyli pokaz tańca erotycznego grupy Heart Breakers! Oprócz tego specjalnie dla Pań specjalny pokaz przedpremierowy komedii romantycznej „Wszystko albo nic”.

Dla wszystkich Pań które chcą przedłużyć świętowanie Dnia Kobiet i nie kończyć zabawy na seansie filmowym czekają propozycję afterparty gdzie za okazaniem biletu z KNS otrzymać można:

– Shot powitalny w pubie Seta i Galareta

– 10% zniżki w restauracji Manufaktura

– 10% zniżki na jedzenie w Koku Sushi

Bilety na wydarzenie do nabycia w kasach kina oraz na stronie www.cinema3d.pl

Udział w evencie jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Opis filmu

Kiedy oficjalnie przyznajesz, że liczysz swoje orgazmy, w nadziei na udany związek zawieszasz nad łóżkiem mandalę seksu, a wszyscy twoi przyjaciele są singlami, którzy bez powodzenia szukają prawdziwej miłości to znaczy, że trzeba coś w życiu zmienić. Lindę od bardzo wczesnego wieku zaczęły interesować książki z półki „tylko dla dorosłych”. Obecnie, zrażona do relacji damsko-męskich i mająca na swoim koncie bezpowrotnie zakończony długoletni związek, jest współwłaścicielką księgarni z literaturą, której bliżej do „Kamasutry” niż „Krecika”. Jej partnerką w interesie i najlepszą przyjaciółką jest Vanda – pragnąca przygód nimfomanka, która brzydzi się spotykaniem tego samego mężczyzny dwie noce z rzędu, nie mówiąc już o poznawaniu jego imienia. W prowadzeniu sklepu pomaga im Edzio – ubóstwiający mięsne potrawy gej, który podobnie jak jego dwie koleżanki, w głębi serca pragnie spotkać „tego jedynego”. Wszystko zmieni się, gdy do życia grupy przyjaciół wkroczy czterech mężczyzn: wysoki, zadbany i niezwykle wrażliwy (szczególnie na dietę inną niż wegetariańska) Leo, lekko siwiejący i lubujący się w młodszych kobietach profesor uniwersytecki (Krzysztof Tyniec), rozsądny i zabójczo przystojny biznesmen (Michał Żebrowski) oraz romantyczny i czarujący lekarz (Paweł Deląg). Chociaż miłość to same kłopoty, to i tak trójka przyjaciół odda się jej bez reszty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *