Jutro cisza, w niedzielę wybory

Od północy z piątku na sobotę rozpocznie się cisza wyborcza. W niedzielę, 25 października odbędą się wybory parlamentarne.

 

Od północy z piątku na sobotę rozpocznie się cisza wyborcza. W niedzielę, 25 października odbędą się wybory parlamentarne.

Lokale wyborcze otwarte będą od godziny 7.00 do 21.00. Przypominamy również, że w tym roku zmiana czasu z letniego na zimowy nastąpi w nocy z 24 na 25 października. – O godzinie 3.00 przesuwamy wskazówki zegara o godzinę do tyłu. Pamiętajmy o tym przychodząc oddać swój głos o godz. 7.00 rano – informuje Magdalena Dzwonkowska, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Listę lokali wyborczych można znaleźć na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Świdnicy w zakładce wybory parlamentarne 2015 (www.swidnica.bip-gov.info.pl).

Dla osób niepełnosprawnych zapewniony zostanie darmowy przejazd z miejsca zamieszkania do wskazanego lokalu wyborczego i z powrotem do domu.

Aby z niego skorzystać należy w dniu wyborów zadzwonić w godzinach od 12:00 do 17:00 pod numer telefonu: 74/8562823.Czas dowozu będzie oczywiście uzależniony od liczby oczekujących osób.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *