Już w niedzielę Bieg Noworoczny

bieg noworoczny

bieg noworocznyJak co roku pierwszą imprezą organizowaną przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świdnicy będzie Bieg Noworoczny. Całe rodziny zapraszamy w niedzielę, 18 stycznia wyjątkowo nie do Parku Centralnego, na obiekty OSiR-u przy ulicy Śląskiej.

 

Jak co roku pierwszą imprezą organizowaną przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świdnicy będzie Bieg Noworoczny. Całe rodziny zapraszamy w niedzielę, 18 stycznia wyjątkowo nie do Parku Centralnego, na obiekty OSiR-u przy ulicy Śląskiej. bieg noworoczny

Biegi odbędą się na trasach wytyczonych na alejkach naszych obiektów – mówi Jan Czałkiewicz, kierownik działu obiektów OSiR-u. Zmiana miejsca lokalizacji biegu związana jest z remontem parku. To w zasadzie jedyna nowinka, bo pozostałe zasady Biegu Noworocznego pozostają niezmienne. Długość tras wytyczonych parkowymi alejkami będzie dostosowana do wieku uczestników. Na najmłodsze skrzaty (przedszkolaki i młodsze) czeka dystans 100 metrów. Seniorzy i oldboje będą musieli się zmierzyć z trasą długości 4 kilometrów.

Zapisy w dniu imprezy od godziny 10.30 do 11.45 w hali lodowiska. Start pierwszego biegu o godzinie 12.00.

Na pierwszych dwustu zapisanych uczestników czeka pamiątkowa koszulka. Nagrody, statuetki, medale, dyplomy przewidziano dla najlepszych trzech zawodników każdej kategorii.

(ram)

{fcomment}

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *