Jeśli kwiatki, to tylko w „Bratku” (FOTO)

Jest w Pszennie takie miejsce, gdzie do kwestii kwiatów, upominków i dekoracji podchodzi się z pasją. Zrobią Ci tu najpiękniejszy bukiet na imieniny, oświadczyny i na każdą inną okazję. To Kwiaciarnia „Bratek”, która od teraz znajduje się przy ul. Wrocławskiej 3.

kwiaciarnia bratek pszenno (32)

Firmę prowadzi florystka Dorota Köhler, która  od ponad 7 lat uszczęśliwia mieszkańców Pszenna, Świdnicy i okolic pięknymi bukietami. Nawet prosta kwiatowa kompozycja w rękach florystek z Kwiaciarni „Bratek” prezentuje się dostojnie i elegancko.  – Oferujemy kwiaty cięte, doniczkowe i balkonowe. Robimy bukiety okolicznościowe, wiązanki pogrzebowe, ślubne oraz kompozycje na specjalne okazje. Ponadto oferujemy pełną oprawę ślubną. Dekorujemy sale, kościoły i samochody do ślubu – mówi właścicielka i dodaje, że to, co wyróżnia kwiaciarnię, to przede wszystkim jakościowy i świeży towar. – Kwiaty dostarczają nam tylko sprawdzeni dostawcy z okolicy oraz Hurtownia Grajewscy ze Świebodzic.

Kwiaciarnia „Bratek” rozwija się bardzo prężnie. Wybór jest ogromny – od klasycznych róż po storczyki, goździki, anturium, ale też po bardziej egzotyczne okazy.  – Przenieśliśmy swoją siedzibę do nowego miejsca, żeby mieć większą przestrzeń. Teraz nasz lokal ma ponad 100 m2. Przy kwiaciarni planujemy też otwarcie minicentrum ogrodowego – dodaje właścicielka.

Kwiaciarnia „Bratek” to nie tylko kwiaty. W tym miejscu znajdziemy również upominki w postaci wazonów, porcelany, wyrobów szklanych,  zestawów upominkowych i wyszukanych dekoracji.

 Jeżeli chcecie mieć pewność, że zamówiona przez Was wiązanka czy bukiet będą świeże, piękne i długo postoją – to miejsce powinniście sobie zapamiętać.

KONTAKT

Kwiaciarnia „Bratek”

Ul. Wrocławska 3

58-125 Pszenno

bratekflorystyka@interia.pl

tel. 510 336 402

tekst Beata Figurna-Garbiec, zdjęcia Katarzyna Maciejewska

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *